IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Alisa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Alisa Empty

PisanieAlisa   Alisa EmptyPią Kwi 15 2016, 20:12
ALISA MELOROVNA KARAMAZOVA
WZROST
173 centymetry
WAGA
57 kilogramów
GENETYKA/UMIEJĘTNOŚĆ
-
UŻYCZANY WIZERUNEK
Mathilda Bernmark

Ekwipunek postaci

Najnowszy, przedpremierowy aparat fotograficzny, wszystootwierający scyzoryk, esencja dyptamu, magiczny kompas.
Klisza
Trzy lata temu Aliszka znalazła malutką Kliszę w pobliskim lesie, niedaleko domu, kiedy błąkała się samotnie między krzakami. Postanowiła ją przygarnąć, nie wiedząc jeszcze, że ma do czynienia z magiczną myszką. Smędem. Klisza bardzo szybko przywiązała się do swojej nowej właścicielki, a co za tym idzie - broni ją przed wszystkimi, zawsze ostrzegawczo pokazując ząbki.


Ciekawostki

Aliszka choruje na zmorzycę; jej brat-bliźniak zmarł w wieku siedmiu lat na kurze płucko; ma młodszą siostrę, Amisę, młodszą o osiem lat. Lubi wszelkie słodycze, jakie istnieją, nadal kolekcjonuje karty z angielskich, czekoladowych żab - kolekcję trzyma w fioletowym pudełku pod łóżkiem, posiada już około pięciuset kart. Nie wierzy w rzeczy, których nie można racjonalnie wytłumaczyć, a co za tym idzie - Welesa i inne, mniej ważne bożki, uważa za bajkę dla dzieci na dobranoc. Na wszystko potrzebuje dowodów. Jest bardzo ciekawska, ale zwykle dobre wychowanie wygrywa ze wścibskością. Gdyby nie brzydziła się plotkami, byłaby królową w tej dziedzinie.

Przedmioty szkolne


Przedmioty obowiązkowe i nieobowiązkowe: obowiązkowe + magia nowatorska, łacina i zaklęcia łacińskie, geografia
Stowarzyszenia szkolne: Odrodzenie, Werniks, Komitet Dyscyplinarny



Ostatnio zmieniony przez Alisa Karamazova dnia Wto Maj 03 2016, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Alisa Empty

PisanieRe: Alisa   Alisa EmptyWto Maj 03 2016, 21:12
ALISA MELOROVNA KARAMAZOVA


Rozgrywki fabularne

Most egipski
Aliszka i Tundra potkały się przed Cafe Scherezade, poszły razem na spacer. Rozmawiały o bójce Gonza z Saszą, jadły różową watę cukrową i Aliszka robiła zdjęcia. Tundrze, rzece, sfinksowi.
(4 POSTY)



Zagroda ze zwierzętami, Kołowianki
Po upleceniu wianka Aliszka udała się w stronę zagrody ze zwierzętami, obok której spotkała swojego kuzyna - Nikolai'a. Rozmawiali, Aliszka próbowała zrobić mu kilka zdjęć, Pravy nie chciała dać się pogłaskać. Jakiś czas później przy zagrodzie zjawił się Timon - przyjaciel Aliszki. Nikolai zszedł na drugi plan, Aliszkę całkowicie pochłonęła rozmowa z Baryshnikovem. Nagle obok nich znalazł się pewien mężczyzna, jak się okazało, był nowym nauczycielem geografii w Koldovstoretz. Kiedy profesor Kuragin odszedł, Aliszka przeprosiła Nikolai'a i poszła porozmawiać z Timonem w cztery oczy, z powodu jego spoufalającego zachowania.
(9 POSTÓW)


Drewniane ławy, Kołowianki
Kiedy Aliszka i Timon odeszli od Nikolai'a, skierowali swoje kroki ku drewnianym ławkom. Siedzieli tam, dopóki się nie rozstali - rozmowa zapowiadała się niewinnie, ale oboje poruszyli kruche tematy. Aliszka pozwoliła Timonowi na kilka pocałunków, na taniec. Baryshnikov obiecał jej, że to ostatni raz, kiedy zachowuje się tak niestosownie. Nie uwierzyła.
(8 POSTÓW)




Ostatnio zmieniony przez Alisa Karamazova dnia Nie Maj 08 2016, 17:05, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Alisa Empty

PisanieRe: Alisa   Alisa EmptyWto Maj 03 2016, 21:25
ALISA MELOROVNA KARAMAZOVA

NOTKI Z PAMIĘTNIKA

1 września 1996
Nie wiem, co robić. Dzisiaj dowiedziałam się, że moja koleżanka - Uliana Gardonyi, dziewczyna starsza o rok - wychodzi za mąż. Wczoraj, na Kołowiankach, ogłoszono jej zaręczyny z Yurim Aristowem (nie znam go zbyt dobrze, wiem tylko, że był jego dobrym przyjacielem). Na początku chciałam jej pogratulować i miałam ku temu świetną okazję, kiedy znalazłyśmy się same w salonie. Oczywiście, pogratulowałam, ale nie spodziewałam się takiej reakcji z jej strony - pobladła, wyglądała na zdenerwowaną, stwierdziła, że nie może wyjść za Yuriego. Było mi trochę niezręcznie, że zwierzała mi się z takich kłopotów. Dodała też, że jej rodzice opacznie zrozumieli relację łączącą ją z Aristovem, dlatego zaaranżowali ślub, ale... Nie potrafiłam jej uwierzyć. Za tym wszystkim kryje się coś więcej i doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Pytanie tylko, co? Mam wrażenie, że ślub z Aristovem jest pewną rodzaju karą za wakacyjne wybryki Uli, że rodzice chcą ją usidlić i sprawić, aby przestała zachowywać się jak dziewczynka. Według mnie zabijają w niej prawo do własnego wyboru. Chciałabym jej pomóc, ale co mogę ja, zwykła uczennica, kontra ojcowie z dwóch szanowanych rodów i Starszyzna za ich plecami? Nic nie mogę. Czuję się taka bezradna.


Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Alisa Empty

PisanieRe: Alisa   Alisa EmptyNie Maj 08 2016, 17:05
ALISA MELOROVNA KARAMAZOVA


Rozgrywki fabularne

Sala balowa, rozpoczęcie roku szkolnego
Siedziała obok Uli, wysłuchała przemówienia pani dyrektor, mało co zjadła i prędko wyszła. Unika.
(1 POST)


1 września, salon główny
xxxxxx
(8 POSTÓW)


1 września, spiralne schody
xxx
(x POSTÓW)


Lekcja geografii
xxxxxx
(x POSTÓW)


4 września, dzwonnica
xxxxxx
(x POSTÓW)


Spiżarnia
xxxxxx
(x POSTÓW)

Powrót do góry Go down
Alisa Empty

PisanieRe: Alisa   Alisa Empty
Powrót do góry Go down
 
Alisa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alisa Karamazova


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: