IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Kola

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mykola Vasilchenko

Kola 2rzcqib

Petersburg, Rosja

błękitna

27 lat

przeciętny

weterynarz
Kola Empty

PisanieKola   Kola EmptyPią Lis 18 2016, 13:28
Mykola Vasilchenko

Pierworodnego Vasilchenko polecam w zakresie:
* Jak mogłeś, gnoju
* Była twoja kolej zapłacić rachunek za światło
* Gdzie są moje pieniądze
* Dlaczego nie możesz być bardziej jak ojciec
* Mój kot jest chory

LUDMILA VASILCHENKO
Kochana starsza siostrzyczka, z którą są podejrzanie po jednych pieniądzach, jak gdyby przez te dziesięć lat, które różni ich od młodszego rodzeństwa coś się pozmieniało w rodzicielskich genach i tylko dwoje najstarszych dzieci Vasilchenko jest jakoś tak... zagubione w tym życiu. Pomagają sobie, kiedy trzeba, a trzeba często, bo oboje to takie pierdoły z ulicy.

MILAN VASILCHENKO
Kiedyś Koli skarb największy, największa pociecha. Rzadko się zdarza, by z taką różnicą wieku tak się starsze rodzeństwo do małych garnęło. Ale jak małe dorosło to i nastąpił rozłam w ich relacjach. Koli ubzdurało się, że bliźniaki mają go gdzieś, bo nie spędzają już z nim czasu prawie w ogóle. Ale nie ma odwagi zapytać, czy nie chcą faktycznie. A żeby zrozumieć, że mogą tego czasu zwyczajnie nie mieć, jest zbyt zazdrosny o ich młodość i ich bezkarne szaleństwa.


MILA JEVĐEVIĆ
Znają się ledwo co, ale już zdążyła mu zaimponować - czym karmi tego kota, że żyje tak długo? Niesłychane. Rubel chyba nie przepada za nią.

Josef Petr Svoboda
Druh z czasów drobnego złodziejstwa, nie raz Koli pomagał, zwłaszcza na początku, kiedy Vasilchenko ciągle chodził poobijany. Teraz mu Kola sporządza lekarstwa dla kota i czasem pójdą się napić. A że komunista, to co? Są gorsze rzeczy, a jeszcze parę lat temu co drugi był towarzyszem na życzenie.


IMIĘ I NAZWISKO
.

Imię i nazwisko
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


imię i nazwisko
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.



Ostatnio zmieniony przez Mykola Vasilchenko dnia Pon Lis 21 2016, 18:52, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Mila Jevđević

Kola Q1djCWN

trochę Belgrad, trochę reszta świata

brudna

26 lat

przeciętny

zielarka
Kola Empty

PisanieRe: Kola   Kola EmptyPią Lis 18 2016, 17:30
Mój kot jest chory. Tzn nie wiem, dlatego pewnie raz czy dwa byłam po poradę, czy powinien tak długo żyć (hej, to już prawie dwadzieścia lat!).
Powrót do góry Go down
Veroshka Vasilchenko

Kola 4ce73671b4b7c860cf7f98fe69dea5fc

Kijów, Ukraina

błękitna

cień

18 lat

VIII klasa

bogaty
Kola Empty

PisanieRe: Kola   Kola EmptySob Gru 03 2016, 18:51
Kola 1106871263 czy Kola 2839256222 ?
pewnie Cię nawet kocham trochę. Neutral
Powrót do góry Go down
Mykola Vasilchenko

Kola 2rzcqib

Petersburg, Rosja

błękitna

27 lat

przeciętny

weterynarz
Kola Empty

PisanieRe: Kola   Kola EmptySob Gru 03 2016, 19:32
Kola 1106871263 zdecydowanie
Powrót do góry Go down
Veroshka Vasilchenko

Kola 4ce73671b4b7c860cf7f98fe69dea5fc

Kijów, Ukraina

błękitna

cień

18 lat

VIII klasa

bogaty
Kola Empty

PisanieRe: Kola   Kola EmptyWto Gru 06 2016, 13:21
No to super, złodziejaszku. Kola 1475102710
Powrót do góry Go down
Kola Empty

PisanieRe: Kola   Kola Empty
Powrót do góry Go down
 
Kola
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: