IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Bogna Nicicka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Bogna Nicicka

Bogna Nicicka Zbi66ck

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

ubogi

Piromanci, szukająca w Bełtach
Bogna Nicicka Empty

PisanieBogna Nicicka   Bogna Nicicka EmptyNie Sie 21 2016, 18:35
Меня зовут
Bogna Ignacja Nicicka



DATA URODZENIA: 15 grudnia 1978 / NAZWISKO MATKI: Nicicka / WIEK: 18 lat
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Polska, Sosnowiec / STATUS KRWI: Półkrwi
STAN MAJĄTKOWY: Uboga / ROK NAUKI: IX / KORGORUSZ: Kot


ALCHEMIA: 9 / FAUNA I FLORA: 8 / LECZNICTWO: 7 / MAGIA KREATYWNA: 11
MAGIA ZAKAZANA: 0 / OKULTYZM: 6 / SIŁA: 8 / TRANSFIGURACJA: 10
WIEDZA MAGICZNA: 6 / ZAKLĘCIA I UROKI: 10 / SZCZĘŚCIE: 7 / TALENT: 7

       Kiedy moja matka rodziła mnie w zimową noc (jak po latach się okazało w dzień herbaty. Być może dlatego tak lubię ten napój) wiedziała, że będzie miała ze mną problemy. Nie mogła jednak przewidzieć jakie, chociaż mówi się, że Sosnowiec to już inna rzeczywistość.
       Przez lata stopniowo zdradzała mi szczegóły. Że moim ojcem był kochanek na parę nocy. Że sama nie wie czemu w ogóle to z nim zrobiła. Że to niejaki Emil Wiśniowiecki. Że nawet nie wie o moim istnieniu. Że jako nieślubna i w ogóle bez jakiegokolwiek ojca będę miała bardzo ciężkie życie.
       Sama też nie miała lekko, bo ludzie patrzyli na nią jak na te panie pod latarniami. Czasami aż się dziwiłam, że mnie urodziła, skoro miała okazję się mnie pozbyć. Nawet ją o to spytałam, ale tylko się uśmiechnęła i powiedziała, że po pierwszym szoku już mnie pokochała.
       Nie licząc przytyków innych dzieci oraz nieprzyjemnego spojrzenia dorosłych nie miałam jednak strasznego dzieciństwa – trzepaki, zabawy z Elznerowiczami, wkurzanie moherowej sąsiadki (która chyba ogólnie nas nie lubiła) pozwalały mi zapomnieć o smutnej rzeczywistości.
       I nagle do mojego życia wdarła się magia. Moja matka na początku nie chciała mi uwierzyć, ale z pomocą przyjaciół (którzy też na szczęście okazali się magiczni) udało mi się jej udowodnić, że to nie tylko mi się przyśniło. Wtedy z kolei wpadła w panikę jak sobie poradzę.
       Chyba nawet nieźle sobie poradziłam. Nawet udało mi się ustalić, że mój ojciec był czystokrwistym czarodziejem, który stwierdzając, że nie ma czego szukać w Polskiej Republice Ludowej zwiał do Ameryki po tych paru nocach z moją matką. Liczę, że mimo wszystko kiedyś go spotkam.
       No i wraz z rozpoczęciem nauki zdobyłam możliwość spróbowania zajęć i rzeczy, o jakich nigdy nie pomyślałam. Całe życie miałam problem zdobyć coś ponad potrzebę, a w szkole sama atmosfera mnie urzekła. Kto by pomyślał, że kiedyś spróbuję swych sił w balecie?
       Wraz z magią i działalnością Solidarności mój świat, bez względu na to gdzie się znajduję, stał się bardziej kolorowy i przyjazny.
       I byłoby cudownie, gdybym w każde wakacje nie musiała zarabiać na podręczniki.

Powrót do góry Go down
Mistrz Gry

Bogna Nicicka 1ERq90H
Bogna Nicicka Empty

PisanieRe: Bogna Nicicka   Bogna Nicicka EmptyPon Sie 22 2016, 18:37
Здравствуйте!

Dorośli lubią straszyć, a dzieci zazwyczaj są niezwykle okrutne. Tobie jednak udało się przetrwać okres dzieciństwa bez większych kłopotów, bez sytuacji, które trwale odcisnęłyby na Tobie piętno. No, prawie, w końcu poznanie świata magii to duża rzecz, zmieniająca właściwie wszystko, choć w Twoim przypadku zmiany te także okazały się wyjątkowo dobre. I mam nadzieję, że los wciąż będzie się do Ciebie uśmiechał. Pamiętaj tylko, by za każdy jego uśmiech podziękować bogom.

Bonusy za kartę postaci

Po krótkim namyśle postanawiam przyznać Ci:
+ 2 punkty do zaklęć i uroków, bo czuję, że wiedza z tego zakresu jeszcze Ci się przyda;
+ 2 punkty do talentu, bo Dola bardzo Cię lubi.

W prezencie otrzymujesz ode mnie magiczne pointy. Na lekcjach baletu i bez nich nauka idzie Ci bardzo dobrze, jednak kiedy tylko je ubierzesz, nie musisz martwić się, że przypadkiem pomylisz kroki, gdyż zapamiętujesz wówczas układ bez większego problemu. Ponadto możesz tańczyć w nich tak długo, jak zechcesz, ponieważ nie ranią Ci stóp.

Na zakończenie

Stworzona przez Ciebie karta postaci została zaakceptowana, w związku z czym otrzymujesz na start 300 punktów fabularnych do wykorzystania w punkcie Mistrza Gry. Możesz już bez przeszkód zacząć rozgrywkę na forum, lecz przed rozpoczęciem fabularnych przygód Twojej postaci prosimy o skrupulatne uzupełnienie pól w profilu. Warto również wnikliwie zapoznać się z tematami zamieszczonymi w dziale fabularnym. W razie jakichkolwiek wątpliwości, problemów lub sugestii odnośnie rozwoju naszej magicznej społeczności, zachęcamy do kontaktowania się z administracją forum. Życzymy wielu ciekawych rozgrywek w grze i przyjemnego spędzania z nami czasu!
Powrót do góry Go down
 
Bogna Nicicka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bogna Nicicka
» Towarzyszka Nicicka, do usług!


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: