IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Zamek Yeromina, okolice Moskwy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
Timon Baryshnikov

Zamek Yeromina, okolice Moskwy - Page 2 Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Zamek Yeromina, okolice Moskwy - Page 2 Empty

PisanieRe: Zamek Yeromina, okolice Moskwy   Zamek Yeromina, okolice Moskwy - Page 2 EmptyPon Gru 05 2016, 13:30
Ten perlisty śmiech zawsze wywoływał w człowieku niepokój, a to tylko ze względu na jedną osobę, która kiedyś przewinęła się w życiu Timona. Nie zagościła tam nawet na dłużej. Ale jej śmiech przyrównywany teraz do tego Marii, nadal dźwięczał w uszach, doprowadzając do istnego obłędu.
- Czy to nie trochę nieodpowiednie miejsce na takie rozmowy? Zresztą. Co by to zmieniło. Mówiłem Ci już. Pisałem. Jeszcze nie dotarłaś do prawdy? - Pokręcił w niedowierzaniu na jej zamotanie głową. Nie powinien aż tak dziewczyny idealizować. A jeśli w jej sercu czaił się podstępny wąż? - Lepiej mi powiedz co Cię trzyma przy takim zrzędliwym staruszku? Przepisał na Ciebie cały ten przybytek? - Ściszył głos, aby opuszczający pomieszczenie Jakov niczego nie usłyszał. Wstając od stolika podszedł bliżej Marysieńki okręcając sobie kilka pasm jej włosów wokół palców. Miękkie. Gdyby nie magia, może lepiłyby się od brudu, od kurzu który osadzał się na wiekowych posadzkach. I meblach. Podejrzewał, że gdzieś na górze musiały być rzeźbione w drewnie. Te drogie. Najdroższe. Które mimo kryzysu się uchowały. Ludzie zawsze je trzymali. Zostawiali do samego końca.
- A Twoje nazwisko? Skoroś się tak mojego uczepiła. Nie musisz tak oficjalnie. Przecież nie przyszedłem tu załatwiać z Tobą interesów. - Uśmiechnął się głupio. Lustrował ją spojrzeniem. W szczególności jedną z tych nóg na którą tak kulała. Wcześniej tego nie zauważał. - Co Ci się stało?
Powrót do góry Go down
 
Zamek Yeromina, okolice Moskwy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kukułki i okolice


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: