IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Orzeł czy kukułka?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Tuja Vankeev

Orzeł czy kukułka? Giphy

Tobolsk, Rosja

błękitna

28 lat

zamożny

bezrobotna
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieOrzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? EmptyCzw Wrz 15 2016, 17:41
Tuja Vankeev

Znacie się. Może z Paryża, może spotkaliście się oglądając sztukę baletową, może piliście razem w barze lub parku. Może ze szkoły - dawałeś jej korki, byliście na jednym roku, chodziliście razem na dodatkowe lub na spotkania klubu. Może oboje razem niszczycie cały świat. Może nią gardzisz, bo widziałeś, co wyprawia na bankietach i doszły cię słuchy o jej ucieczce. Może jesteście kuzynami. Może poratowałeś ją rublami, gdy zabrakło jej na wino. Może przepowiedziała ci przyszłość. Może, jeżeli jesteś mugolakiem, znasz ją z telewizji pod imieniem Warwara. Może oboje jesteście kukułkami w gnieździe orłów.

   
IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

   
IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


   
IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

   
IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

   
Powrót do góry Go down
Ira Dolohova

Orzeł czy kukułka? Tumblr_ndtkkhJbFQ1r0ixdro2_250

Ufa, Rosja

błękitna

25

zamożny

zaufaj mi, jestem inżynierem transportu
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieRe: Orzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? EmptySob Paź 01 2016, 14:43
Cześć kukułko.
Powrót do góry Go down
Tuja Vankeev

Orzeł czy kukułka? Giphy

Tobolsk, Rosja

błękitna

28 lat

zamożny

bezrobotna
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieRe: Orzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? EmptyNie Paź 02 2016, 13:35
Dzień dobry, pani inżynier.
Znamy się z przyjęć Starszyzny? Lubimy się?
Powrót do góry Go down
Ira Dolohova

Orzeł czy kukułka? Tumblr_ndtkkhJbFQ1r0ixdro2_250

Ufa, Rosja

błękitna

25

zamożny

zaufaj mi, jestem inżynierem transportu
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieRe: Orzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? EmptyNie Paź 09 2016, 18:45
nooo, ja myślę, że bardzo, tak na śmierć i życie
jakbyś tylko czegoś potrzebowała to wal jak w dym do iry i już masz, co tylko chcesz
Powrót do góry Go down
Ernö Onegin

Moskwa, Rosja

błękitna

25

majętny

Hokeista
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieRe: Orzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? EmptySob Lis 05 2016, 14:10
Było tak, że się znali, bo te pierdolone bale Starszyzny na które ciągnięto ich za dzieciaka irytowały tak samo, więc trzeba było znaleźć sobie zajęcie. Trzeba było, chociaż mały Onegin nie był dobrym kompanem dla takiej panienki, dopóki sobie nie zafarbowała na zielono włosów, wtedy na pewno zaczęło się na całej linii. I myślę, że zaczęło się i podziało mocno w tym Paryżu i nawet byłoby kilka pomysłów co, ale to już zależy od Ciebie, czy przystajesz na taką znajomość pozytywnie zakrapianą.
Powrót do góry Go down
Orzeł czy kukułka? Empty

PisanieRe: Orzeł czy kukułka?   Orzeł czy kukułka? Empty
Powrót do góry Go down
 
Orzeł czy kukułka?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Orzeł
» Orzeł
» Orzeł Mistrza Gry


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: