IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Skadia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Aleksander Lebiediev

Skadia UdOvWbYv

Arbat, Moskwa / Metro D-6

półkrwi

przyłożnik

33

bogaty

Inwestor / Łamacz klątw i uroków / Właściciel Arkadii / Wynalazca / Wróżbita
Skadia Empty

PisanieSkadia   Skadia EmptyWto Maj 10 2016, 11:13
Skadia
Urocza dziesięciolatka, którą Aleksander nabył za grosze od hodowcy z powodu kanibalizmu małej orlicy - zadziobała swoje rodzeństwo na śmierć, a potem zjadła. Skadia jest pojętnym ptakiem, potrzebującym twardej ręki. Ma swoje legowisko na tarasie, gdzie znosi skarby. W tym szczury. Nie lubi dzieci.
Powrót do góry Go down
Cyril Kuragin

Skadia 6c14d4ff29b04

Petersburg, Rosja

czysta

32 lata

przeciętny

nauczyciel geografii świata
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptySro Maj 11 2016, 19:07
Drogi Kuzynie,

mówiłem Ci kiedyś, że chyba nienawidzę dzieci? Teraz już jestem tego pewny. Potrzebuje uciec z Koldovstoretz, teraz, zaraz, już. Jakieś wino, piwo, wódka gdziekolwiek byle daleko od tego przeklętego zamku.


Cyril
Powrót do góry Go down
Samuel Sol

Moskwa, Rosja

brudna

13 lat

III klasa

bogaty
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyWto Maj 17 2016, 18:48
Powrót do góry Go down
Weles
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyCzw Maj 26 2016, 12:05
Mój drogi synku,

ile to już czasu minęło odkąd się ostatni raz widzieliśmy? Odszedłeś ode mnie tak niespodziewanie. A dziecko powinno być przy matce, ja dni już twej nieobecności liczyć przestałam, bo rachubę zgubiłam. Zachody słońca, które oglądam przez okno salonu już nie są mi tak miłe jak kiedyś.
Ja wiem, że to wszystko przez tego, który nazywał się twoim ojcem. Niewdzięcznika tego i tyrana, zdrajcy. Odrzucił cię od siebie jak niepotrzebną, popsutą rzecz. Nie powinieneś mu tego nigdy wybaczać, że i koniec końców mnie, matkę twoją dla młodszej zostawił. Żyją sobie teraz razem, jakby nigdy nic. Pewna jestem, że serce mu może niepodołać w zabawach.
Nie powinieneś tego tak zostawiać. Co to za człowiek, który wychowywał cię całe życie, by tak na końcu potraktować? Ty jesteś wyjątkowy, i ten głupiec powinien to w końcu zrozumieć i mieć się na baczności. Nie dawaj mu tej satysfakcji, pozbaw go szczęścia, w którym się pławi, a na jakie nie zasługuje.
Mam nadzieję, że zjawisz się u mnie niebawem, że wyściskasz matkę mocno i przeprosisz za tak długą nieobecność. Czekam z utęsknieniem na list od ciebie,
Mama


Powrót do góry Go down
Cyril Kuragin

Skadia 6c14d4ff29b04

Petersburg, Rosja

czysta

32 lata

przeciętny

nauczyciel geografii świata
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyNie Cze 05 2016, 23:32
Kuzynie,
Cóż powiedzmy, że powrót z naszego spotkania był bolesny, na jakiś czas mam dosyć marchewki w każdej postaci, alkoholu zresztą też. Proces wyrastania nowego zęba nie należy do najprzyjemniejszych na świecie.
Podziękuje, bijatyki to jednak nie zabawa dla mnie, raz na życie mi starczy. Gdybym nie był tak pijany pewnie zacząłbym się zastanawiać czy w ogóle uda mi się tę zadymę przeżyć. W sumie nadal nie do końca jestem pewny jak udało mi się z tego wyjść, ale pamiętam, że wstawiła się w mojej sprawie jakaś mugolka, która później próbowała mnie zmolestować. Co się dzieje na tym świecie, ech szkoda gadać.
Czyli z młodego Sola taki plotkarz, jak widać coś oprócz uroku ma po tobie, nie wiem czy cieszyć się czy raczej zacząć płakać. W ogóle to zająłbyś się dzieciakiem, chodzi po szkole jak ostatni kloszard, ostatnio zaczął rosnąć jak na drożdżach i wyrasta z ubrań w zastraszającym tempie, po za tym nie jestem pewien czy wysłanie go do Koldo było dobrym pomysłem, chłopak się marnuje. Widać, że nie będzie najlepszym czarodziejem, ale już w naukowcem, fizykiem albo matematykiem, ma do tego dryg, wyobrażasz sobie, że na przerwach siedzi i rozwiązuje te mugolskie całki, ech nie sądziłem, że po skończeniu studiów jeszcze kiedyś je zobaczę.
Co do Ani to za bardzo nie jestem Ci nic w stanie powiedzieć bo mam wrażenie, że mnie unika, widzą ją tylko od czasu do czasu na posiłkach, ale tylko dygnie grzecznie i biegnie gdzieś z koleżankami. Cóż poradzić, taki wiek, a przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie znam się na płci pięknej.
Muszę kończyć, zaraz mam szlaban z naszą ukochaną kuzynką i lubą twojego Sammy'ego.

C.K.
Powrót do góry Go down
Skaidra Vikentijs

Skadia Tumblr_mdz9ciQYJT1qg53c2o3_250

SOLNECHNY, OB.TWERSKI, ROSJA

czysta

poświst

33 lata

zamożny

Magizoolog / Treser / Nauczyciel

Opiekunka Bobaków
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyWto Cze 07 2016, 20:23
Aleksandrze,

Nie jest dla mnie nowością, że nie potrafisz uszanować
decyzji innych osób. Nie mam ochoty na Ciebie patrzeć,
z Tobą rozmawiać, korespondować, a tym bardziej oddychać
tym samym powietrzem. Dlatego wyspą obdaruj, którąś ze
swoich licznych kochanek, a zwierzęta zostaw w spokoju.
Nic od Ciebie nie chcę, dostałam aż za wiele. Żyj i daj żyć
innym.

Skaidra
Powrót do góry Go down
Cyril Kuragin

Skadia 6c14d4ff29b04

Petersburg, Rosja

czysta

32 lata

przeciętny

nauczyciel geografii świata
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptySob Cze 11 2016, 23:15
Skadia D9210993d58cd

Na biurku Olka pojawiła się pocztówka, na której wypisane były tylko inicjały C.K.
Powrót do góry Go down
Samuel Sol

Moskwa, Rosja

brudna

13 lat

III klasa

bogaty
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyWto Cze 14 2016, 18:39
Drogi Ojcze,

piszę do ciebie w sprawie zbliżającego się wyjścia do Petersburga, wiem, że to bardzo niegrzeczne prosić Cię o wcześniejsze kieszonkowe, ale bardzo potrzebuje nowych butów i mundurka, stare są już trochę za małe. Przepraszam za kłopot, wiem, że jesteś bardzo zajęty.
Wszystko u nas w porządku, uczymy się dobrze, Ania Cię pozdrawia.
Mam nadzieje, że wszystko u ciebie dobrze, że jesteś zdrowy i wszystko w pracy układa się dobrze.

S.S.

PS: Maupek też Cię pozdrawia.
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Skadia W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyNie Wrz 11 2016, 02:13
Szanowny Panie Lebiediev,

zapraszam Pana do siebie w najbliższy czwartek po godzinie piętnastej.

Shoshana Aristova


Ostatnio zmieniony przez Shoshana Aristova dnia Nie Paź 23 2016, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Skaidra Vikentijs

Skadia Tumblr_mdz9ciQYJT1qg53c2o3_250

SOLNECHNY, OB.TWERSKI, ROSJA

czysta

poświst

33 lata

zamożny

Magizoolog / Treser / Nauczyciel

Opiekunka Bobaków
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyPią Paź 14 2016, 00:34
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Skadia W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia EmptyNie Paź 23 2016, 23:49
Shoshana Aristova napisał:
Szanowny Panie Lebiediev,

zwróciłam się do pewnych osób z nadzieją, że dowiem się nieco więcej na temat przedmiotu Pańskich poszukiwań. Rzeczywiście, podania nabierają rumieńców, niektóre informacje się potwierdzają. Mniemam, że w najbliższym czasie poznamy konkretne miejsce.

S. Aristova

Powrót do góry Go down
Skadia Empty

PisanieRe: Skadia   Skadia Empty
Powrót do góry Go down
 
Skadia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: