IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Burek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Margarita Dolohova

Burek Tumblr_nnoelxBKLf1tq06fao1_500

Petersburg, Rosja

błękitna

cień

18 lat

IX klasa

przeciętny
Burek Empty

PisanieBurek   Burek EmptyPon Lip 18 2016, 19:50
Burek
Paskudnie rozpieszczone stare orlisko, od nadwagi i żylaków ratowane jedynie przez ogromne umiłowanie Rity do pisania listów. Dopiero poczęstowany nugatową pralinką zgodzi się doręczyć przesyłkę.
Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Burek Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Burek Empty

PisanieRe: Burek   Burek EmptyPon Gru 05 2016, 13:19


Przyjaciółko,

Lubię. Chociaż marzną mi wtedy dłonie, kiedy nie upycham ich w głębokich kieszeniach. Ładnie jest wtedy. Zamarznięcie w śnieżnym puchu to jedna z najpiękniejszych śmierci. Przynajmniej tak zawsze mówili pisarze. I poeci. A ja niestety, nie jestem żadnym z nich.
Widzę, że nie możesz doczekać się prezentów. Grudzień zwiastuje ich tyle, że sam się w nich gubię. Gdzie chcesz mnie widzieć? Przypomnij. Obawiam się, że do naszego spotkania nie prędko znowu dojdzie.


...?

Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Burek Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Burek Empty

PisanieRe: Burek   Burek EmptyCzw Gru 08 2016, 00:32


Iskierko,

Kto wie. Powiem Ci w tajemnicy, że niezmiernie miło było mi tę farsę ciągnąć. Już się zorientowałaś? To pewnie wina mojego podpisu. Powinienem podpisywać się per Tajemniczy Przyjaciel.
Chociaż naprawdę wątpię, że by to na Ciebie zadziałało skoro zorientowałaś się tak szybko. Myślę, że skarpety są trochę nieodpowiednim prezentem. Lepszy byłby kieszonkowy zegarek. Wyobraź sobie. A gdyby tak Twojej matce Twój przyszły mąż przyniósł komplet bielizny? Wyszczuplającej. Jakiejkolwiek. Albo i nawet tych nieszczęsnych skarpet. Rajstop. Pończoch. Szok! Niedowierzanie! Hańba, dla Ciebie.
Dla Twojej rodziny. Twoich dzieci. Waszego psa! Albo kota. Szczerze mówiąc, w tym roku nie liczę na prezenty. Sam też z nimi zwlekam. A Ty?


T.

Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Burek Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Burek Empty

PisanieRe: Burek   Burek EmptyCzw Gru 29 2016, 22:57


Milcząca,

Tym razem musiałem się na Twój list naczekać. Dalej ze sobą piszemy? To niesamowite. Ale wróćmy do tematu. Chciałbym być czasem grzeczny, ale nie do końca mi to wychodzi. Polecisz mi coś na to, Wiedźmo? Podejrzewam, że właśnie tym musisz być. Taką jesteś w moich skromnych wyobrażeniach. Nie, żebym fantazjował na Twój temat. To komplement. Słaby. Ale liczą się chęci! Nie? Zapamiętaj; 15 Kwietnia
A kiedy Ty się urodziłaś? Pytam, jakby to miało jakieś większe znaczenie. Jaki jest Twój korgorusz?

Czekam,


T.

Powrót do góry Go down
Burek Empty

PisanieRe: Burek   Burek Empty
Powrót do góry Go down
 
Burek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: