IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Agafka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieAgafka   Agafka EmptySro Lis 16 2016, 00:37
AGAFIA KURAGINA


Dwudziestopięcioletnia obstaculus, dziennikarka i detektyw. Słabo czaruje, ale jeśli jest w stanie ty lepiej nie próbuj. Przyjmuje zlecenia na artykuły (pochwalne lub mniej), śledztwa (dowody na zdradę, plany przeciwnika? da się zrobić!), ewentualnie jakieś wyzwania - pewne uzależnienie od adrenaliny robi swoje. Wierna Kuraginom i ich przyjaciołom, aczkolwiek nie czuje związku ze Starszyzną.
Nie nazywaj jej Agrafką, to ją irytuje.
Zachęcam do robienia ze mną wątków, w których Agafia odkryje/wyznasz jej jakąś plotkę, przeprowadzi z tobą wywiad, dasz jej sprawę do rozwiązania albo chociaż napiszesz list ze skargą na nielubiany przez nią ród - może się uda żeby z waszą pomocą powstała jakaś mini-gazetka na forum:D Mogą być to zarówno plotki jak i sprawy polityczne.

Dla rodziny zrobi wszystko.
Dla przyjaciół rodziny dużo za małą cenę.
Dla wszystkich neutralnych rodów i ludzi spoza Starszyzny za pewną już konkretną opłatą (chyba, że cię mocno lubi).
Oczywiście wyjątki od reguły mogą się zdarzyć.
Strzeżcie się wrogowie Kuraginów, to ja mam media w ręce!

IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

IMIĘ I NAZWISKO
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Powrót do góry Go down
Arsene Kuragin

Agafka Wv48zmg

Archangielsk, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Odrodzenie
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptySro Lis 16 2016, 00:42
Cześć, kuzyneczko.
Powrót do góry Go down
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptySro Lis 16 2016, 00:48
Witaj kuzynie.
Tylko się szanujemy ze względu na pokrewieństwo czy jakoś to gmatwamy?;)
Powrót do góry Go down
Arsene Kuragin

Agafka Wv48zmg

Archangielsk, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Odrodzenie
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptySro Lis 16 2016, 00:50
Szanujmy się, szanujmy. Ja też jestem wierny Kuraginom.
Powrót do góry Go down
Ernö Onegin

Moskwa, Rosja

błękitna

25

majętny

Hokeista
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptySro Lis 16 2016, 14:52
Cześć, myślę, że bardzo się nie lubimy i znajdziemy fantastyczny wątek do rozegrania, który (mam nadzieję, że nie) skończy się obszernym artykułem.
Poza tym znamy się przecież jeszcze z lekcji, z czasów bycia gnojkiem.
Powrót do góry Go down
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyPią Lis 18 2016, 22:35
W sumie możemy wykorzystać to, że Erno to hokeista i choćby zorganizować mały wywiadzik:D
Np. gazeta nas na niego umówiła, się zgodziłeś nie wiedząc kto przyjdzie, a moja musiała na to pójść, bo gazeta plotkarska to gazeta plotkarska, a ona już ładnych parę lat różne takie zawodowo wyciąga na etacie w Awosce. Ew coś ze śledzeniem?
A sądzę, że już w szkole po prostu mogła się u nich ujawnić duża różnica w charakterach co spowodowało wzajemną mocną niechęć - Agafia jest wierna rodzinie, póki co wstydu nie przynosi, rodzina jest dla niej ważna, a jak tak patrzę po karcie Ernest raczej dba o siebie. Mogliby z powodu światopoglądu czuć do siebie jakiś rodzaj pogardy, aczkolwiek chętnie wysłucham sugestii.
To jak? Rozgrywamy coś?;)
Powrót do góry Go down
Mykola Vasilchenko

Agafka 2rzcqib

Petersburg, Rosja

błękitna

27 lat

przeciętny

weterynarz
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyPią Lis 18 2016, 22:55
Bierz, co chcesz.
Powrót do góry Go down
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyPią Lis 18 2016, 23:09
Myślę co brać;)
Póki co wpadają mi do głowy dwa pomysły na ich relację (które fajnie pewnie byłoby rozegrać):
1. Agafia ze względu na rodową przyjaźń/jakąś sympatię bądź sentyment chce (być może wbrew woli) trochę Kolę rozpromować i opisać artykuł, jak to on się poświęca dla braci mniejszych. Choćby po to, żeby mu ułatwić życie jak mu zyski dodatkowe do kieszeni wpadną. Wiadomo, coś tam by popatrzyła jak on pracuje, zrobiła fotkę, tego typu.
2. Albo zupełnie inaczej - się za czasów szkolnych ignorowali (bo 2 lata różnicy) lub nie lubili, niby przypadkowo na siebie wpadli, a tak naprawdę Agafia ma sprawdzić co się z nim dzieje i dać znać jego rodzinie, bo w końcu tyle czasu minęło, a on dalej jakoś z dala od nich się trzyma. A dalej by się zobaczyło czy by się dogadali, odkrył by jej prawdziwy cel lub ona by mu wyznała.

Oczywiście jak masz jakiś pomysł to proponuj;)
Powrót do góry Go down
Mykola Vasilchenko

Agafka 2rzcqib

Petersburg, Rosja

błękitna

27 lat

przeciętny

weterynarz
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyNie Lis 20 2016, 22:34
A może by tak połączyć te 2 punkty, to chyba najlepsze. Raczej podejście mają do siebie jak z dwójki, ale to było dawno i nikt nie udowodni, czy czasem nie nieprawda. A artykuł to może być przykrywka na działania detektywistyczne, bo się papa chce upewnić, czy Kola siedzi na czterech literach i nic nie majstruje (znowu).
Dobrze?
Powrót do góry Go down
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyPon Lis 21 2016, 17:17
Brzmi spoko, możemy tak zrobić:D
Daj znać jak Kola będzie w przychodni, Agafia tam wpadnie pod pretekstem artykułu;)
Powrót do góry Go down
Dobrawa Wrońska

Agafka Tumblr_nwq8dy1lE11rocrnwo2_500

Kaliningrad, Rosja

błękitna

21 lat

bogaty

stylistka
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyPią Gru 09 2016, 13:33
Ja jestem w połowie Aristova i lubię, jak się o mnie dobrze pisze. Dużo płacę za artykuły, które mnie wychwalają.
A w przyszłości może zechcesz wyniuchać sprawę z moją cokolwiek wątpliwą orientacją...? :D
Powrót do góry Go down
Agafia Kuragina

Agafka Tumblr_lueglof1yl1r0l0ib

Archangielsk/Petersburg

błękitna

obstaculus

25 lat

majętny

Dziennikarz/Detektyw
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka EmptyCzw Gru 15 2016, 21:20
Sądzę, że mogą się darzyć jakąś sympatią, tym bardziej, że wygląda na to, że Dobrawa może zostać stałą klientką Agafii;) No i pewnie mogły się wymienić plotkami czy czymś takim przy okazji.
A czemu nie? Temat na artykuł dobry, Agafka adrenalinę lubi, a skandal wisi w powietrzu:D
Tylko trza przemyśleć w jaki sposób miałaby wpaść na trop.
Powrót do góry Go down
Agafka Empty

PisanieRe: Agafka   Agafka Empty
Powrót do góry Go down
 
Agafka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: