IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Plany planów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Plany planów Empty

PisaniePlany planów   Plany planów EmptyPią Kwi 15 2016, 14:48
Alisa Melorovna Karamazova

Jest nieufna - zresztą jak każdy Karamazov. Trudno zdobyć jej zaufanie, trudno ją przejrzeć, do każdego podchodzi z dystansem i nie mówi o sobie zbyt wiele. Skrytość nadrabia uśmiechem i miłym gestem. Zawzięta i uparta, dąży do celu za wszelką cenę, uwielbia zasady - w poprzednim roku należała do Komitetu Dyscyplinarnego. Często pełni rolę mediatorki. Nie ma problemów z asertywnością, jest konserwatywna i żyje przeszłością. Choruje na zmorzycę, dlatego musiała zrezygnować z baletu - potraktowała to jako swoją pierwszą porażkę. Posiada naturalny talent do magii nowatorskiej. W Koldovstoretz zapewne każdy ją kojarzy jako dziewczynę z aparatem, ponieważ zawsze nosi przy sobie zawieszony na szyi polaroid.

Oprócz tego: w tym roku również znalazło się dla niej miejsce w Komitecie Dyscyplinarnym; należy do Odrodzenia, ponieważ uwielbia książki (za cel honoru postanowiła sobie przeczytanie wszystkich ksiąg w szkolnej bibliotece); lubi robić zdjęcia, więc zapisała się Werniksów - jej działalność polega głównie na tworzeniu dekoracji dla aktorów i upamiętnianiu różnych uroczystości na fotografiach, które następnie trafiają do szkolnej kroniki; możesz ją spotkać nie tylko na lekcjach obowiązkowych, ale również na magii nowatorskiej, łacinie i zaklęciach łacińskich oraz geografii, NO I POLECAM KARTĘ! *link do karty*.




Tündér Szentgyörgyi
The creative adult is the child, who survived. Lubimy się. Odrabiamy razem zadania domowe i zwierzamy z tajemnic, które najbardziej bolą. Gdy mnie nie słyszysz, cierpliwie notuję na pergaminie to, co mam do powiedzenia. W myślach nazywam cię koleżanką. Ufam ci.

Kasjan Karamazov
Every family has a story to tell. Jesteśmy kuzynostwem. Nie łączą nas szczególne relacje, mimo że kiedyś mieszkałeś w moim domu. W mojej głowie zawsze pozostaniesz dla mnie tajemnicą.

MILAN VASILCHENKO
Knowing the truth, seeing the truth. Nie powinniśmy się lubić i nie znam cię jeszcze najlepiej. Jesteś miły i nie potrafię cię odrzucić, dlatego na razie traktuję z dystansem. Boję się konsekwencji.

BLANKA AVRAMENKO
Hey, remember me? Straciłaś pamięć. Dlatego robimy się sobie coraz bliższe. Pomagam ci odzyskać wspomnienia. Pokazuję ci wszystkie twoje zdjęcia, jakie udało mi się zrobić. Żałuję, że zrobiłam ich tak mało.

TIMON BARYSHNIKOV
The mysterious is always atractive. People will always follow a vail. Jesteś moim przyjacielem, mimo że o tym nie wiesz. Nie wyobrażam sobie dni, w których nie pomagasz mi nieść książek albo nie odprowadzasz mnie do biblioteki. Znaczysz dla mnie o wiele więcej niż jestem w stanie sobie wyobrazić.

NIKOLAI VANKEEV
The root of suffering is attachment. Zamieszkałeś w moim domu, kiedy miałam dziesięć lat. Jesteś siostrzeńcem mojej mamy. Nie lubiłam cię na początku, ponieważ rodzice spełniali każdą twoją zachciankę, zapominając o mnie. Jednak z czasem zaakceptowałam twoją obecność i potrafimy się dogadać.

ANDRIEJ WALEWSKI
Smile at stranger. See what happens. Początkowo cię lubiłam, ale swoim nastawieniem mnie zniechęcasz. Traktuję cię jako zwykłego kolegę z kółka, ale czasem doprowadzasz mnie do białej gorączki. Często wymieniamy złośliwe uwagi, kilka razy się pokłóciliśmy. Zawsze zaczynało się od drobnostki.

ULYIANA GARDONYI
Forever is a long time, Uliana. Należymy razem do Komitetu Dyscyplinarnego i do Werniksu. Lubię z tobą rozmawiać, jesteś taka beztroska, ale twoja sympatia - Andriej - bardzo mnie denerwuje. Nieraz raczyłam ci to zaznaczyć, uznając, że zasługujesz na kogoś lepszego.

Gonzo Szentgyörgyi
Sometimes miracles come with pairs. Jesteś bratem-bliźniakiem Tundry. Lubię cię, ale nie znam cię zbyt dobrze. Może pora to zmienić?

MAXIM DOSTOYEVSKY
I cannot put in to words how you make me feel. Denerwujesz mnie. Nie uczysz się, opuszczasz lekcje, gdyby nie ja, ponownie byłbyś rok niżej. Często odejmuję ci punkty za twoje głupie żarty. Mimo że doprowadzasz mnie do białej gorączki, lubię twoje żarty - być może dlatego nie kazałam ci się odczepić. Jeszcze.

SNOWID WROŃSKI
Brothers who play together, stay together. Zawsze widzę cię wyłącznie w towarzystwie Kasjana. Wiem, że twoi rodzice go przygarnęli, nic dziwnego, że się zaprzyjaźniliście. Mam wrażenie, że Kasjan jest zbyt zaborczy. Ciągle trzymam chusteczę z maleńką, czarną wroną wyhaftowaną w prawym, dolnym rogu w swoim kufrze. Chciałabym cię poznać, przypominasz mi siebie sprzed lat.

ERDENE VANKEEV
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

ZHU ZHU VANKEEV
The creative adult is the child, who survived. Lubimy się. Odrabiamy razem zadania domowe i zwierzamy z tajemnic, które najbardziej bolą. Gdy mnie nie słyszysz, cierpliwie notuję na pergaminie to, co mam do powiedzenia. W myślach nazywam cię koleżanką. Ufam ci.

SASHA KARAMAZOV
Jesteśmy kuzynostwem. Nie łączą nas szczególne relacje, mimo że kiedyś mieszkałeś w moim domu. W mojej głowie zawsze pozostaniesz dla mnie tajemnicą.

SLAVA KARAMAZOVA
Knowing the truth, seeing the truth. Nie powinniśmy się lubić i nie znam cię jeszcze najlepiej. Jesteś miły i nie potrafię cię odrzucić, dlatego na razie traktuję z dystansem. Boję się konsekwencji.

XXX
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.



Ostatnio zmieniony przez Alisa Karamazova dnia Sro Kwi 27 2016, 18:44, w całości zmieniany 20 razy
Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Plany planów Empty

PisanieRe: Plany planów   Plany planów EmptyCzw Paź 20 2016, 18:58
Podbijam, jakby ktoś chciał, bo większość pewnie nieaktualna :c
Powrót do góry Go down
Adam Wroński

Plany planów Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Plany planów Empty

PisanieRe: Plany planów   Plany planów EmptyCzw Paź 20 2016, 19:20
Słuchaj, daję Adama i myślę, że Antka, super chłopaki Plany planów 3667191258
Antka z Werniksów, Adasia z Komitetu, myślę w ogóle, że z Adamem może być coś super, ale nie wiem, co, bo zobacz: oni oboje są tacy spokojni i mają kompleksy na tle rodzeństwa, grunt pod porozumienie jest
a z Antkiem zawsze jest super
dobry towar, polecam
Plany planów 345158027
o ja cie, rumcajs
Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Plany planów Empty

PisanieRe: Plany planów   Plany planów EmptyCzw Paź 20 2016, 19:56
Antosia znam, Antoś jest sups. Tylko Aliszka może za nim nie przepadać, bo gra w quidditcha, a każdy wie, że to gra dla bezmózgów!
No, a Adasia właśnie poznałam i Aliszce bardzo się podoba, muszą się lubić bardzo i razem ganiać uczniów za nieprzestrzeganie regulaminu. Adaś może też umoralniać Aliszkę, że co to z takimi brudnymi ludziami jak Timonek się zadaje. Jak to tak. Generalnie Aliszka bardzo kocha Adasiowe okulary, dobrze? Plany planów 2023664898
Powrót do góry Go down
Adam Wroński

Plany planów Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Plany planów Empty

PisanieRe: Plany planów   Plany planów EmptyCzw Paź 20 2016, 20:04
No pewnie, że dobrze Plany planów 24273629
Powrót do góry Go down
Plany planów Empty

PisanieRe: Plany planów   Plany planów Empty
Powrót do góry Go down
 
Plany planów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: