IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz

Nieobecności graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

PisanieNieobecności graczy   Czw Mar 31 2016, 21:01

Nieobecności graczy

Jeżeli nie możesz pojawić się na forum w najbliższym czasie – należy umieścić taką wiadomość właśnie w tym temacie. Prosimy o nieumieszczanie informacji o nieobecnościach krótszych niż cztery dni. Po trzech tygodniach od nieobecności na naszym forum, postać zostanie przesunięta do nieaktywnych graczy bądź – w przypadku kont bez postów fabularnych – usunięta.

Kod:
[u]Imię i nazwisko postaci:[/u]
[u]Czas nieobecności:[/u]
[u]Powód:[/u]

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro Lis 02 2016, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach

PisanieRe: Nieobecności graczy   Sro Paź 19 2016, 17:17

Mnie nie ma (jak widać) i jest szansa, że jeszcze mnie długo nie będzie :c Większość czasu i energii zabiera mi uczelnia, a do tego dochodzi też jakieś życie towarzyskie! Także łażę nieustannie zmasakrowana i nie mogę za bardzo pisać.

Przepraszam wszystkich, z którymi mam rozgrzebane wątki! Nie wiem, kiedy jakoś to wszystko ogarnę, ale nie chcę za bardzo rzucać forum, więc proszę najmocniej o wyrozumiałość <3
Powrót do góry Go down

Sankt Petersburg, Rosja

czysta

medium

17 lat

VIII klasa

przeciętny

Alruana

PisanieRe: Nieobecności graczy   Wto Lis 22 2016, 13:23

Imię i nazwisko postaci: Tunder & reszta
Czas nieobecności: edit: NIE BĘDZIE MNIE PEWNIE Z DWA TYGODNIE JESZCZE, będę w okolicach świąt
Powód: płaczę

Ostatnio zmieniony przez Tündér Szentgyörgyi dnia Pią Gru 02 2016, 15:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka

PisanieRe: Nieobecności graczy   Pon Gru 12 2016, 12:43

Imię i nazwisko : Timon Baryshnikov
Czas : Grudzień
Powód: Możliwe, że nie będę się w grudniu zjawiać bo zbliża się okres świąteczny. Mam ze wszystkim bardzo duży zapierdziel. Z życiem prywatnym też. Chciałbym co nieco poukładać. Wrócę. Możliwe, że będę czasami na kilka minut w wolnej chwili wpadać, ale odpisy na razie będą stać w miejscu.
Powrót do góry Go down

Wilno, Litwa

brudna

19 lat

IX klasa

przeciętny

Świtezianka, Werniks

PisanieRe: Nieobecności graczy   Pon Gru 12 2016, 16:52

Imię i nazwisko postaci: Andrzej i spółka
Czas nieobecności: grudzień/styczeń
Powód: święta idą, nowy członek w rodzinie tak więc wiadomo!
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Nieobecności graczy   

Powrót do góry Go down

Nieobecności graczy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: