IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz

Pytania, propozycje i zażalenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

PisaniePytania, propozycje i zażalenia   Czw Mar 31 2016, 20:59

Pytania, propozycje i zażalenia

Jeśli masz jakieś pytania, na które nie możesz nigdzie na forum znaleźć odpowiedzi – wystarczy zostawić wiadomość w tym temacie, a na pewno ktoś w niedługim czasie udzieli ci pomocy. To także tutaj należy umieszczać wszelkie propozycje odnośnie forum, do czego bardzo zachęcamy, gdyż wdrążone w życie Koldovstoretz pomysły zostaną odpowiednio nagrodzone. Jesteśmy otwarci nie tylko na wasze nowe rozwiązania, ale także na konstruktywną krytykę. Zrobimy wszystko, by poprawić jakość naszego forum.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto Cze 14 2016, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

Petersburg, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

majętny

Alruana, Czarcie Włócznie

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Pon Wrz 12 2016, 12:15

Ostatnio myślałam o różnych wątkach polityczno - społecznych, z których tak na dobrą sprawę dałoby się zrobić eventy. Oddaję pomysły do dyspozycji Szanownej Administracji. Może któryś akurat się spodoba.

Wizytacja w Koldovstoretz - Minister Edukacji zaniepokojony doniesieniami o wydarzeniach na Dożynkach składa wizytę w Akademii. Planuje spotkać się z młodzieżą i nauczycielami. Porozmawiać z dyrektorką. Towarzyszący mu podczas wizyty Szef Milicji osobiście poprowadzi lekcję na temat bezpieczeństwa i przestrzeże ich przed bandycką grupą nazywająca siebie Raskolnikami.
Chesnokov wpadnie do szkoły, żeby wszystko i wszystkich skontrolować. Pamiętam, że Lida jest od kontrolowania. Oficjalnie to nie kontrola tylko wizyta zatroskanego o przyszłość dzieci Ministra. Ma się rozumieć, podczas jego pobytu w Akademii wcale nie musi być miło i spokojnie. Mogą wydarzyć się różne rzeczy.

Zjazd szlachecki w Pałacu Sprawiedliwości  - Co pewien czas Nestorzy poszczególnych rodów spotykają się w szerszym gronie, aby podyskutować o najważniejszych sprawach i wydarzeniach w kraju. Deklaracje odwiecznej przyjaźni, sprzeczki, polityczne zagrywki są na porządku dziennym.
Samych aktywnych Nestorów, póki co nie mamy. Dlatego podczas eventu będą aktywnie udzielać się ich krewniacy, członkowie poszczególnych rodów, którzy towarzyszą Nestorom w Pałacu. Podczas, gdy Przywódcy prowadzą swoje obrady za zamkniętymi drzwiami, młodsze pokolenia integruje się między sobą. Prowadzi własne polityczne konwersacje, próbuje się dogadać przy alkoholu, itd. Atmosfera nie jest taka sztywna jak na obradach. Ma być przyjaźnie i sympatycznie, ale wcale nie musi. Wieloletnie kłótnie i przyjaźnie pomiędzy rodzinami mogą przecież wpłynąć na przebieg spotkania

Wiec dla Niepokornych - Spokojne popołudnie na Placu Aleksandrowskim(?) przestaje być spokojne, kiedy pojawiają się Raskolnicy. Wygłaszają płomienne przemówienie i podburzają czarodziejów przeciwko rządom Starszyzny.
Szlachta ma swój zjazd, to i zwyczajnym czarodziejom coś się należy. Bez względu na to czy znajdą się na Placu przypadkowo czy pojawią się z ciekawości, nadarzy im się okazja wysłuchania i podyskutowania z przedstawicielami rządowej opozycji. Dodatkową atrakcją byłby nalot Milicji, która zaraz wzięłaby się za rozpędzanie towarzystwa. Ci bardziej wojowniczy obywatele będą mieli okazję rzucić parę zaklęć, a wyjątkowo pechowi trafią na przesłuchanie na Posterunku.
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Czw Wrz 15 2016, 22:13

Propozycje oczywiście zostały zaakceptowane, za ich podrzucenie bardzo serdecznie dziękujemy! Ty natomiast możesz zgłosić do do aktualizacji po punkty :) Otrzymujesz ich łącznie 30.
Powrót do góry Go down

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

ubogi

Piromanci, szukająca w Bełtach

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Sob Paź 15 2016, 23:34

Chciałam zarzucić paroma pomysłami/zarysami dotyczących bardziej fabuły dla dorosłych – mam nadzieję, że coś się przyda do wykorzystania;)
Jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy to może podrzucę do tego posta.

Amnestia – kto by się spodziewał? Ta sama Starszyzna oskarżona o skostnienie właśnie postanowiła ogłosić amnestię – każdy Raskolnik, który zgłosi się w określonym terminie i publicznie wyzna swoje przewiny będzie miał gwarancję bezpiecznego życia w społeczeństwie. Nie mówiąc oczywiście o wydaniu niezdecydowanych, w końcu musi czymś odpokutować.
Aż nasuwa się pytanie: to podstęp wobec słabszych członków organizacji czy sprytna strategia rozbicia opozycji?

Kwestia przypadku – ślub dwojga młodych ze zwaśnionych rodów to historyczny moment. Kto wie? Być może szlachta w ten sposób chce się wreszcie zjednoczyć, by utrwalić dotychczasowy ład?
Pytanie tylko czy bogowie pobłogosławią ten związek. Złamanie nogi przez pana młodego i zniszczenie sukni jeszcze można było nazwać przypadkiem, ale tłuczenie talerzy przez tajemniczą zjawę, znikanie rozmaitych rzeczy i nieszczęścia spadające na gości w jawny sposób temu przeczą.

Upiór w operze – podobno w Teatrze Marińskim zaczęło straszyć. Ludzie mówią o lewitujących rzeczach, dziwnych śpiewach i tajemniczym upiorze w masce. Spadające na aktorów elementy dekoracji wcale nie polepszają sprawy… Być może czas się tym zainteresować – takie „niejawne” działanie na szkodę teatru może być zarazem działaniem dowcipnisiów, jak i zorganizowanej grupy chcącej coś ukryć.
Oczywiście nie wspominając o czynnikach nadnaturalnych. Ale czyż po Dziadach duchy nie powinny być spokojne?

Wpuszczeni w kanał – ostatnimi czasy spora ilość wodników, strzyg i tym podobnych stworzeń nocami próbuje wydostać się na ulice z kanałów. Z jednej strony to nie dziwi patrząc na to, ilu ludzi umarło przy budowie miasta – zastanawiające jest raczej czemu akurat teraz i w takiej liczbie?
Chodzą słuchy, że ktoś chce w ten sposób zdobyć władzę i bawi się czarną magią. Inni, że jakiś obiekt w cerkwi został zamieniony w silny artefakt pobudzający podatnych zmarłych do nocnych przechadzek. Pewnie będziesz musiał sobie odwiedzić zarówno świątynię, jak i dać się wpuścić w kanał, aby odkryć tę tajemnicę.

P.S. Przyjdź po ósmej – wiesz, że to nierozważne iść w miejsce wskazane w liście od nieznajomego – ciekawość jednak wygrywa z rozsądkiem i już wkrótce zaczynasz swoją podróż przy Stoisku Bukinistów. Kogo by nie zaciekawiła organizacja szukająca – jak to nazwali – Wybrańców? Starsza pani przy stoisku z książkami chyba ma dla ciebie dalsze instrukcje. Kto wie w jakie miejsca będziesz musiał ruszyć po wykonaniu zadania, by się wreszcie wszystkiego dowiedzieć? I z ilu etapów będzie się składać twoja próba?
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Wto Paź 18 2016, 18:06

Dziękujemy przepięknie za tyle propozycji! Każda została zaakceptowana i na dniach dodane zostaną do odpowiednich tematów z misjami fabularnymi czy zadaniami pobocznymi. Możesz zgłosić się po punkty do aktualizacji, ponieważ otrzymujesz ich w sumie 50 :)
Powrót do góry Go down

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Nie Paź 23 2016, 16:12

Przydałaby się aktualizacja tematu z mechaniką - > w punktowanej aktywności. "5. Każdy jeden wpis w dzienniku lub wysłany list – 1pkt". Czytałam, że to już punktowane jest z automatu, więc można wywalić pozycję z listy, coby nie wprowadzać w błąd.
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Sro Lis 02 2016, 14:03

A racja, dziękujemy za wrócenie uwagi, musiało nam to przypadkiem umknąć, ale już informacja została skorygowana.
Powrót do góry Go down

Płowdiw, Bułgaria

nieznana

18 lat

IX klasa

przeciętny

Piromanci

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Sob Lis 05 2016, 00:10

A ja mam zażalenie, a może propozycję? No to w sumie zależy od punktu patrzenia (i siedzenia, hehe). Ja byłabym za tym, żeby w ogłoszeniu albo gdzieś, no zwyczajnie w widocznym miejscu by pojawiały się informacje o spotkaniach klubów, meczach, lekcjach, eventach i wszelkich tego typu rzeczach. Ja wiem  jest tekst reklamowy z lewej strony, z prawej teoretycznie te aktualności, ale... za dużo tekstu! I ten tekst trochę sobie wisi i myślę, że wszyscy zdążyli się z tym zapoznać, a mi serio, bardzo serio czegoś takiego brakuje, bo jak ja sobie zaglądam to też ciężko mi łazić po tematach, zwłaszcza, że nie wszystko jest dane w ogłoszeniach od użytkowników, co gdzie się dzieje. I myślę, że nie tylko mi, ale np. takim nowym osobom by to ułatwiło poruszanie i nie musieliby pytać się, gdzie mają iść czy w jakieś sali przypadkiem się coś nie dzieje, etc., bo nie wszyscy zapytają na cb. I w jakieś formie skróconej bym to podawała, może dawała odnośniki do rozwiniętego tematu w danym miejscu? Na pewno by się coś wymyśliło.

No chyba, że to jednak zły pomysł i to niepotrzebne zupełnie, i tylko ja taka Wanilija z Ciemnogrodu.
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Sob Lis 05 2016, 12:21

Żaden to zły pomysł, a Ty to wcale nie Wanilija z Ciemnogrodu. Faktycznie brakuje miejsca, gdzie takie informacje byłyby umieszczane na widoku, dlatego niedawno postanowiliśmy popracować nieco nad nową formą ogłoszenia na stronie głównej i Twoją propozycję w pierwszej kolejności weźmiemy pod uwagę.
Powrót do góry Go down

Płowdiw, Bułgaria

nieznana

18 lat

IX klasa

przeciętny

Piromanci

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   Sob Lis 05 2016, 15:23

Super! To czekam jak coś na zmiany
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Pytania, propozycje i zażalenia   

Powrót do góry Go down