IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz

Leonid

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Kijów, Ukraina

błękitna

19 lat

IX klasa

bogaty

Werniks

PisanieLeonid    Sro Maj 18 2016, 14:00

Orfeusz

Orfeusz nie jest orłem, tylko Lelkiem Wróżebnikiem, na którego Lola przeznaczył wszystkie swoje zaoszczędzone pieniążki. Zdjęcia nie ma, bo nie lubię wycinać.

Powrót do góry Go down

Petersburg, Rosja

błękitna

20 lat

biedny

aktorka w burlesce

PisanieRe: Leonid    Sro Maj 18 2016, 14:18

Odpowiedź dostajesz szybko. Malutka karteczka, zapełniona starannym, pochylonym pismem, pachnąca owocowymi perfumami, nie wiesz dlaczego, ale kojarzą Ci się z granatem i marakują, czy kiedykolwiek jadłeś marakuje?

Mój drogi Leonidzie,

nie jesteś w stanie sobie wyobrazić jak bardzo zaskoczyła mnie i ucieszyła twoja wiadomość. Z niezmiernie wielką przyjemnością spędzę z tobą ten wieczór. Samą od jakiegoś czasu ciągnęło mnie na obejrzenie tego przedstawienie, ale jakoś nigdy nie było mi po drodze, ach to zabiegane życie, wieczorem występy, rano odsypianie, a potem próby, próby.
Również wysyłam do Ciebie tysiące całusów i nie mogę się doczekać naszego wspólnego wieczoru.

Z.L.

Ps: Już się nie mogę doczekać.

Powrót do góry Go down

Orsza, Białoruś

półkrwi

wilkołak

17 lat

VIII klasa

przeciętny

Czarcie Włócznie

PisanieRe: Leonid    Wto Maj 24 2016, 23:13

Nie chwal się tak tymi truflami, czuję przecież, że to jakieś cygańskie czary, a nie ukraińskie rarytasy, co ty mi chcesz znowu wcisnąć? (tylko mi nie mów, że przez drzwi gorzej czuć) Porządne informacje tylko za porządny towar.
ps. Nie wywołuj wilka z lasu.
ps2. Nie męcz zwierząt.
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Leonid    

Powrót do góry Go down

Leonid
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: