IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz




 

 Spis czarodziejów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

PisanieSpis czarodziejów   Wto Maj 17 2016, 20:36



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto Maj 17 2016, 21:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Spis czarodziejów   Wto Maj 17 2016, 20:37

Krąg chłopców


KLASA IX

Adam Wroński
Aleksander Elznerowicz
Andriej Walewski
Arsene Kuragin
Dionisie Eminescu
Kasjan Karamazov
Nergui Vankeev
Saveli Sorokin
Sergei Skarsgård
Timon Baryshnikov
Yuri Aristov



KLASA VIII

Ambroise Osyen
Andriej Glazkov
Anton Valeriev
Beso Sikvdili
Elijah Sorokin
Gido Khmara
Gonzo Szentgyörgyi
Luca Drăculeșcu
Łaǔryš Tarsiuk
Milan Vasilchenko
Sasha Karamazov


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Wto Maj 17 2016, 21:20, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Spis czarodziejów   Wto Maj 17 2016, 20:37

Krąg dziewcząt


KLASA IX

Berta Sikvdili
Bogna Nicicka
Ilona Elznerowicz
Krystyna Kania
Margarita Dolohova
Natalya Onegina
Uliana Gárdonyi
Vasilija Maksimović
Zorana Karamazova



KLASA VIII

Barbara Karađorđević
Lívia Bregović
Hillevi Erikeeva
Jasmina Aristova
Katja Vasilyeva
Tündér Szentgyörgyi
Veroshka Vasilchenko
Yuliya Onegina
Zhu Zhu Vankeev



Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sob Maj 28 2016, 08:48, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Spis czarodziejów   Wto Maj 17 2016, 20:37

Dorośli czarodzieje

1. Aleksander Lebiediev (łamacz klątw i uroków)
2. Anna Lefèvre (studentka, praktykantka w Koldovstoretz)
3. Arina Aristova (psychiatra w Hotynce)
4. Boris Drasković (milicjant)
5. Bruno Słowacki (nauczyciel języka polskiego)
6. Cyril Kuragin (nauczyciel geografii świata)
7. Dimitri Sorokin (dyrektor Prikazu Spraw Wewnętrznych)
8. Dragan Bregović (nauczyciel zaklęć praktycznych)
9. Élodie Osyena (pielęgniarka szkolna)
10. Hamlet Siwajian (bibliotekarz)
11. Jakov Yeromin (bezrobotny)
12. Kapiton Zorkin (barman)
13. Kliment Venadiktov (Kolekcjoner, wytwórca myślodsiewni)
14. Lali Janashvili (choreografka)
15. Lida Aristova (nadzorca w Koldovstoretz)
16. Lyov Osokin (wolny strzelec)
17. Łukasz Świerszczewski (nauczyciel botaniki magicznej)
18. Maira Vikentijs (fizjoterapeutka)
19. Mikhail Lavrinenko (uzdrowiciel w Koldovstoretz)
20. Minala Palavandishvili (twórca zaklęć)
21. Nikolai Ianovich (nauczyciel magii nowatorskiej)
22. Olga Aristova (nauczycielka teorii magii)
23. Rohan Alyokhin (fałszerz)
24. Ruslan Borisov (handlarz)
25. Shoshana Aristova (stażystka w Hotynce)
26. Skaidra Vikentijs (nauczycielka botaniki magicznej, inspektor ds. fauny i flory)
27. Skandar Lazarev (łowca niebezpiecznych stworzeń)
28. Tamara Aristova (nauczycielka białej magii słowiańskiej, zaklinaczka)
29. Tatiana Kuryakina (nauczycielka warzelnictwa eliksirów)
30. Umut Ra Surhet-u (paser, taksydermistka)
31. Vasili Ilyasov (nauczyciel transfiguracji; genetyka: cień)
32. Viera Bregović (właścicielka Czarnego Łabędzia)
33. Vit Halíček (saper)
34. Zosia Rachmaninova (dziennikarka, działaczka społeczna)
35. Zosja Sokolova (gosposia; genetyka: wilkołak)
36. Zula Lazareva (aktorka w burlesce)
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Spis czarodziejów   

Powrót do góry Go down
 
Spis czarodziejów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do: