IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Dziennik Vasiliji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Vasilija Maksimović

Dziennik Vasiliji IxJzzfY

Płowdiw, Bułgaria

nieznana

18 lat

IX klasa

przeciętny

Piromanci
Dziennik Vasiliji Empty

PisanieDziennik Vasiliji   Dziennik Vasiliji EmptySob Kwi 30 2016, 15:55
Dziennik Vasiliji 54632d8376baedacc9066e3d2b43c7a7
Vasilija Maksimović
WZROST POSTACI
1,75 m
WAGA POSTACI
59 kg
GENETYKA/UMIEJĘTNOŚĆ
Obecnie brak
UŻYCZANY WIZERUNEK
Alice Glass & Randomy

Ekwipunek postaci

- magiczne farby do włosów; potrafią zmienić kolor nawet na najbardziej fantazyjny i niespotykany
- omnikulary; zaczarowana lornetka, która pozwala spowolnić lub przyspieszyć akcję, a w niektórych przypadkach nawet ją powtórzyć
- plakat zespołu Фул Макс (Full Max)
- wszystkootwierający scyzoryk
- zaczarowane fajerwerki Balakina (mały zestaw)

Snimka
Jedyna pamiątka po kimś dla mnie ważnym, kto zniknął nagle z mojego życia. Zawsze jak wymawiam imię tego motyla, przypominają mi się stare dobre czasy.  


Ciekawostki

- odkąd umarł mój ojciec, zaczęłam tracić grunt pod nogami i wszystko co dotąd znałam zaczęło się sypać
- zazwyczaj farbuję włosy na niebiesko, ale podczas roku szkolnego wracam do czarnych, żeby dali mi spokój
- lubię odkrywać nowe miejsca, które pozwalają mi na trzymanie się z dala od ludzi
- obecnie najważniejszymi dla mnie osobami oprócz tej, której imienia nie wymienię, są Serhii i Dita
- odkąd Dita zaginęła, szukam wszelkich śladów, które pomogłyby mi ją znaleźć
- całkiem możliwe, że w tym roku w końcu wyrzucą mnie z Koldovstoretza
- palę i piję nielegalnie, czasem pozwalając sobie na więcej, jeśli znajdę odpowiednie źródło
- uwielbiam muzykę i czasem sobie coś maluję czy to w dzienniku czy na murze, jeśli mi się uda
- większość zdjęć, które wykorzystuję w dzienniku jest zrobiona przez kogoś innego, kto zostawił mi je na pamiątkę
- nienawidzę ograniczeń i bywam samolubna, czasami nie panując nad tym, co mówię

Więcej może się pojawi wkrótce, a może i nie.

Przedmioty szkolne


Przedmioty obowiązkowe i nieobowiązkowe: Obowiązkowe, fechtunek magiczny, magia nowatorska

Stowarzyszenia szkolne: Piromanci

Rozgrywki fabularne

W polu tym należy chronologicznie wymienić rozegrane sesje fabularne, podając do każdej odnośnik. Dobrze widziany jest krótki opis każdej z nich wraz z wyszczególnieniem ewentualnie otrzymanych przez Welesa przedmiotów.

Jesteś bohaterem, Pytalski?
Siedziałam przy freskach, wyglądając w miarę przyzwoicie, żeby nie zgorszyć żadnego nauczyciela ani nadaktywnych bohaterów tajnych służb specjalnych. Nieruchome twarze nie powiedziały mi ani słowa, za to co innego osobnik, który postanowił zaszczycić freski swoją obecnością. Został Pytalskim. Nie przyjął wyzwania, chowając twarz za swoim jabłkiem. Ja jednak nie lubię jabłek.



Ostatnio zmieniony przez Vasilija Maksimović dnia Pią Maj 20 2016, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Vasilija Maksimović

Dziennik Vasiliji IxJzzfY

Płowdiw, Bułgaria

nieznana

18 lat

IX klasa

przeciętny

Piromanci
Dziennik Vasiliji Empty

PisanieRe: Dziennik Vasiliji   Dziennik Vasiliji EmptySob Maj 07 2016, 19:46
Pytalski z jabłkiem
Dziennik Vasiliji FetU3fL
How do you feel?
How do you feel?
I can't seem to breath with a rusted metal heart
I can't seem to see through solid marble eyes

Powrót do góry Go down
 
Dziennik Vasiliji
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: