IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Brzask

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Skandar Lazarev

Brzask OLXcZz9

brak stałego zam.

błękitna

33 lata

przeciętny

łowca niebezpiecznych stworzeń, US
Brzask Empty

PisanieBrzask   Brzask EmptyCzw Kwi 28 2016, 20:57
Brzask

Orzeł z rodzinnej hodowli.
Powrót do góry Go down
Weles
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyNie Maj 01 2016, 13:48
Nastroszony orzeł, wyraźnie po przejściach wylądował na parapecie Twego okna. U nogi miał uwiązaną tubkę, zawierającą zwinięty w rulon list i kilka złotych rubli.


Drogi Panie Lazarev,
Słyszałem o pana wyczynach
osiągnięciach.
Podziwiam pańską pracę i chciałbym poprosić
zatrudnić Pana do pomocy w pewnym przedsięwzięciu.
To bardzo delikatna sprawa.
Czy moglibyśmy się spotkać?

Środa wieczorem w burym wilku. Będę siedział przy kominku. Szary płaszcz.
Przysyłam pieniądze na podróż, gdyż nie wiem, gdzie obecnie się pan znajduje.


Z poważaniem
G.
Powrót do góry Go down
Weles
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyPon Maj 09 2016, 00:56




       Szanowny Panie Lazarev,

jak żeśmy się umówili już dawno temu, o wszelkich zleceniach o których żem usłyszał znać Panu miałem dać. Wiem, żeś Pan z kraju wyjechał i wiem też, żeś Pan do niego powrócił niedawno. Bo ja dużo wiem ogólnie. Sam już podróżuję mniej, ale wciąż rozmów w karczmach słuchać lubię.
Ledwo trzy dni temu kupiec w Pierdzącym Koźle rozmawiał ze mną przy piwie. Tak dobrego już żem dawno nie pił a pamiętasz Pan, że ja piwko lubię niebywale. No i o piwie poczęliśmy z tym kupce gadać. Od słowa do słowa rzekł mi, że w Kukułkach ostatnio problem mają. Strzyga ponoć im się wprowadziła do lasu i nie ma kto jej przegonić, bo wszyscy ino na browarnictwie się tym swoim znają a nie na przeganianiu bestii. Strzyga to nie byle co, ja o tym Panie Lazarev dobrze wiem. Ale Pan się tym zajmujesz, a jam obiecał, że co się ciekawego dowiem to napiszę zaraz. Zapłacą pewno nieźle, bo na tym piwie to muszą dobrze zarabiać.

Valentin.

PS. Jak Pan tę robotę weźmiesz, to się Pan zabić nie daj, bo by szkoda było.
Powrót do góry Go down
Zula Lazareva

Brzask 4319b890aee71

Petersburg, Rosja

błękitna

20 lat

biedny

aktorka w burlesce
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyCzw Maj 19 2016, 21:18
Drogi Bracie,

czemu wcześniej nie napisałeś, że pojawisz się w Petersburgu? Postaram się pomóc Ci ze wszystkich moich sił.
Czy moglibyśmy spotkać się trochę wcześniej, dajmy na to o 17, będę akurat [s]przed[/s] po pracy?

Twoja Zula

Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Brzask W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyNie Cze 05 2016, 23:25
Szanowny Panie Lazarev,

ufam, że pańskie rany zagoiły się jak najlepiej, i że pańska ucieczka ze szpitala w tym nie przeszkodziła. Liczę również na to, że się pan porządnie wyszorował w domu, ponieważ pomimo ogólnej dezynfekcji lepiej zachować czystość.
Przechodząc jednak do rzeczy, zostawiając już w spokoju uprzejmości - widziałam się z klientem, który zadowolony z towaru przekazał mi zapłatę. Jako, że Pan nie raczył podać swojej stawki, przystałam na zaproponowaną przez klienta. Kwotę odebrać może Pan w banku, na swoje nazwisko.
S. Aristova


Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Brzask W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyCzw Cze 09 2016, 01:13
Szanowny Panie Lazarev,

dziwić Pana troska moja nie powinna, wszak jestem lekarzem. Nie myślę, drobi Panie Lazarev, że zmartwienie me było daremne, wręcz przeciwnie. Cieszę się jednak, że Pan się czegoś nauczył.
Nabywca zaiste, na pewno jest zadowolony. Kwota, jaką zapłacił zdaje się być odpowiednia niełatwemu zadaniu. Dodam, że interes dla Pana był korzystny, bowiem nie odliczyłam sumy za pośrednictwo. Może Pan to uznać za przysługę z mojej strony.
Mam nadzieję, że zobaczymy się na balu, który wydaję pod patronatem Ministerstwa. Dopełnimy tedy formalności, których Pan tak niepewien.
S. Aristova



Powrót do góry Go down
Skaidra Vikentijs

Brzask Tumblr_mdz9ciQYJT1qg53c2o3_250

SOLNECHNY, OB.TWERSKI, ROSJA

czysta

poświst

33 lata

zamożny

Magizoolog / Treser / Nauczyciel

Opiekunka Bobaków
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptySob Cze 25 2016, 17:19
Skandarze,

Byłam już bliska stwierdzenia, że pożarła Cię jakaś okropna strzyga,
lub zwiodła Cię na manowce piękna rusałka podczas jednej z licznych podróży.
Nadal podejmujesz się niebezpiecznych wypraw za pieniądze?
Chętnie usłyszę jakim potwornościom stanąłeś tym razem na drodze.
Tej jesieni moja hodowla obrodziła w pokaźne stadko kuguharów, nie chcesz jednego
za towarzysza swoich wypraw? Przez ten miesiąc każdego wieczoru będę na Solnechny.

Skaidra
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Brzask W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask EmptyPią Sie 26 2016, 00:53
Szanowny Panie Lazarev,

czas dla Pana znajdę zawsze. Potłukłam przez Pana flakonik perfum - mam nadzieję, że mi Pan je zrekompensuje.
Żywię nadzieję, że obietnica o własnoręcznym zajęciu się sprawą nie koniecznie będzie przypominać nasze ostatnie spotkanie. Choć nie ukrywam, że nie miałabym nic przeciwko. Uprzedzam jednak, że samo uregulowanie pożyczki jest tylko częścią spłaty, w której nie były doliczane odsetki. Pańska siostra zobowiązała się również do wykonania przysługi, dzięki której wspomniane odsetki w znacznej mierze zostały zaniechane.
Proponuję spotkanie w najbliższą środę o godzinie 15:35.

S. Aristova




Powrót do góry Go down
Brzask Empty

PisanieRe: Brzask   Brzask Empty
Powrót do góry Go down
 
Brzask
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: