IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz

Bartek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość

Wow.

Moskwa, Rosja

¾

28 lat

przeciętny

nauczyciel botaniki magicznej

PisanieBartek   Nie Kwi 24 2016, 13:28

Bartek

Bartek jest już bardzo stary, ale nadal potrafi doręczyć listy. Można na nim polegać.
Powrót do góry Go down

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce

PisanieRe: Bartek   Czw Maj 12 2016, 14:18

Szanowny Panie Świerczewski,

mam szczerą i głęboką nadzieję, że pożytkuje Pan pożyczone środki w sposób jak najlepszy, niczego sobie nie odmawiając ani nie żałując. Domyślam się też, że zdaje Pan sobie sprawę z tego, że niebawem się skończą, a tym samym zbliży się termin zwrotu. W związku z tym zaproponować Panu chciałam kolejną pożyczkę, na tych samych zasadach co poprzednia. Zwrotu nie oczekuję od razu, wszak to Pańska wygoda ma być w rozliczeniu. Wystarczy mi kolejna przysługa. Okres spłacania długu wydłuży się wówczas a Pan nie będzie musiał martwić się tym, co nadchodzi. Po co sobie głowę tym teraz zawracać, kiedy rok szkolny się zaczął i myśli ma pan zaprzątnięte uczniami oraz lekcjami?
Wierzę, że Pan przemyśli moją ofertę i na nią przystanie przyzwyczajony wieść życie w dotychczasowych warunkach. Drzwi mojego gabinetu stoją dla Pana otworem.
S. Aristova

Powrót do góry Go down

Petersburg, Rosja

błękitna

36 lat

bogaty

nadzorca w Koldovstoretz

PisanieRe: Bartek   Sro Maj 18 2016, 20:43

Szanowny Panie Profesorze

Zwracam się z uprzejmą prośbą wyznaczenia dogodnej daty w celu ustalenia planu ministerialnych wizytacji Pana zajęć.
Zobligowana jestem również prosić o spotkanie w celu kontroli programu nauczania botaniki na najbliższy rok szkolny.

Z poważaniem
Lida Grigorevna Aristova
Z ramienia Ministerstwa Magii, nazdorca Akademii Koldovstoretz
Powrót do góry Go down

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce

PisanieRe: Bartek   Czw Maj 26 2016, 13:11

Szanowny Panie Świerczewski,

niezwykle cieszy mnie informacja o dobrze zainwestowanych pieniądzach. Umowę już sporządziłam, wszystko przebiegnie na takich samych zasadach co poprzednia.
Zapraszam Pana w sobotę, w godzinach popołudniowych. Przy okazji poradzi mi pan przy wyborze szampana na przyjęcie.

S. Aristova

Powrót do góry Go down

Petersburg, Rosja

¾

35 lat

bogaty

uzdrowiciel szkolny

PisanieRe: Bartek   Nie Cze 05 2016, 22:30

Lukasz,

Co byś powiedział, żeby w tych Twoich szklarniach przesadzić mandragory? Jak tam byłem ostatnio, to wyglądały bardzo marnie. Może to tylko kryzys wieku średniego je dopadł, ale jak się zdecydujesz, daj znać, zawsze lubiłem się z nimi użerać.
Aha, i coś Ci nadżarło macierzanki na tylnych stołach, za paprociami.
Dzięki za podrzucenie mi cykorii ostatnio

Mikhail
Powrót do góry Go down

PisanieRe: Bartek   

Powrót do góry Go down

Bartek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Skocz do: