IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Timon Baryshnikov

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Timon Baryshnikov

Timon Baryshnikov Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Timon Baryshnikov Empty

PisanieTimon Baryshnikov   Timon Baryshnikov EmptySob Kwi 23 2016, 21:49
Тимон Олегович  Барышников
WZROST POSTACI
184
WAGA POSTACI
72
GENETYKA/UMIEJĘTNOŚĆ
BRAK
UŻYCZANY WIZERUNEK
Billy Vandendooren

Ekwipunek postaci

- drewniana łyżka
- amortencja
- kociołek miedziany

Анастасия
Orlica średnich rozmiarów zawsze dbająca o to, żeby poczta była przesyłana w stanie nienaruszonym. Nienawidzi przycinania paznokci. Uwielbia polować na różnego rodzaju małe gryzonie, w szczególności ruchliwe myszy.


Ciekawostki

Nieszczęśliwie ( bez wzajemności ) zakochany w Alisie Karamazovej, dziewczęciu błękitnokrwistemu z tradycjonalistycznej rodziny, która nigdy nie dopuści do córki kogoś pokroju Baryshnikova. Jedynak, który stracił matkę w wypadku samochodowym, osiemnastego kwietnia tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego trzeciego. Wychowywany od tamtego dnia przez ciotkę Sławę – starą pannę, która przeszła zabieg wycięcia macicy, z powodu rozwijającego się raka. Timon zmaga się z nietolerancją laktozy, jest także uczulony na zbyt dużą ilość pietruszki.
Wypadek, w którym brał kiedyś udział sprawił, że ma słabszą prawą kostkę. Nienawidzi gorzkiej czekolady. Nie wyobraża sobie spania, a także chodzenia po domu bez skarpet. Obawia się tego, że pewnego dnia użądli go pszczoła. Nieprzezwyciężony lęk wysokości przyczynił się do tego, że nie potrafi dobrze latać na miotle. Umie grać na bałałajce i cymbałkach.

Przedmioty szkolne


Przedmioty obowiązkowe i nieobowiązkowe: astronomia, botanika magiczna, biała magia słowiańska, historia powszechna, język współczesny, latanie na miotle, magia rytualna, okultyzm, teoria magii, transfiguracja, warzelnictwo eliksirów, zaklęcia praktyczne, zoologia magiczna, język staro-cerkiewno-słowiański, magia nowatorska.

Stowarzyszenia szkolne: Panacea, Świtezianka

Rozgrywki fabularne

Я пропустил
W trakcie Kołowianków, Timon spotyka się z Alisą Karamazovą i Nikolai'em Vankeev'em, a także z nowym nauczycielem geografii, który nie przypada mu do gustu. Nawiązuje bliższy kontakt z przyjaciółką, a pomiędzy nim, a kuzynem rozmówczyni powstaje bardzo napięta atmosfera. Wygląda na to, że przeszkodził im w poważnej rozmowie. O dziwo nie ma wyrzutów sumienia. [ 5 ]


истинные чувства
Baryshnikov udaje się z Karamazovą w stronę drewnianych ławek. Teraz mają trochę czasu dla siebie. Rozmowa, która miała wydawać się przyjemną ma też swoje złe strony. Odkrywają siebie na nowo. Wydaje się, że wszystko jest w porządku. W rzeczywistości cierpią. Powstrzymują się, przed powiedzeniem sobie prawdy w oczy. Miejsca na przyjaźń jest tu coraz mniej. [ 9 ]


Вы боитесь?
Rozpoczęcie roku za nami. Świętowanie nie jest jednak dane Karamazovej i Baryshnikovi. Spotykają się na spiralnych schodach, a na tych kiedy nie patrzy nikt dochodzi do bardzo obscenicznych gestów. Świadomie wkraczają w rejony zakazane. Ryzyko pojawienia się przy nich osoby trzeciej, jest bardzo wysokie ale w tym momencie się tym nie przejmują. [ 9 ]


Привет
Chciałbym dowiedzieć się, co skrywa w sobie Beso Sikvdili więc po skończonej lekcji botaniki, kiedy przypadkiem na siebie trafiamy, inicjuję rozmowę. Powinniśmy się przy sobie tak denerwować? Zaczynam się w tym wszystkim gubić. [ 10 ]



Ostatnio zmieniony przez Timon Baryshnikov dnia Pon Lip 25 2016, 23:31, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Timon Baryshnikov Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Timon Baryshnikov Empty

PisanieRe: Timon Baryshnikov   Timon Baryshnikov EmptyCzw Cze 16 2016, 11:50

NOTATKI Z PAMIĘTNIKA

Tęsknię za Wami.
Ostatnimi czasy wiele osób pisze tego typu pamiętniki. Postanowiłem idąc takim śladem w końcu zacząć coś swojego. Skarżę się na to, że rodzice przestają mi dawać sygnały, że jeszcze tam u siebie żyją. Wysłałem im ostatnio list. Minął już pierwszy tydzień, a ja nie mam od nich ani jednej wiadomości.
Zaczynam się martwić. Zamiast cieszyć się tym, że niedługo wyjdziemy do Petersburga – po naprawdę długim czasie siedzenia w akademii – po prostu się zamartwiam. Wokół mnie dzieje się bardzo dużo spraw, a mnie to tak jakby wszystko omija. Pochwalę się, że straciłem kilka punktów za palenie na terenie szkoły. Szczerze? Tak naprawdę, to nie mam czego żałować. Wątpliwości co do poprzedniego mnie czasami zżerają. A kiedy tak tutaj siedzę, w tych czterech ścianach w towarzystwie Walewskiego i Aristova to aż mnie nosi, żeby po prostu się stąd z kimś wyrwać na jakąś przygodę. Myślę o tym, czy by nie zaproponować czegoś Vasilijce – wydaje mi się, że ona byłaby na takie eskapady bardziej chętna od Alisy. Andriej ostatnio zajęty jest swoim burzliwym romansem w który ja nie powinienem się, a mam straszną ochotę – wtrącać.
Zapomniałem, że Ciebie Mamo, już przy mnie nie ma.


Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Timon Baryshnikov Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Timon Baryshnikov Empty

PisanieRe: Timon Baryshnikov   Timon Baryshnikov EmptyNie Wrz 04 2016, 20:38


Rozgrywki fabularne

читальный зал
Baryshnikov liczył na to, że uda mi się nacieszyć Alisą - a nie samymi książkami, jednakże plany spaliły na panewce. Musieli się rozdzielić. I nici ze stykajacych się ze sobą kolan. O pocałunkach może tylko pomarzyć. [ 3 ]



loremipsum
loremloremwypełnijtu



loremipsum
loremloremwypełnijtu



loremipsum
loremloremwypełnijtu


Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov Empty

PisanieRe: Timon Baryshnikov   Timon Baryshnikov Empty
Powrót do góry Go down
 
Timon Baryshnikov
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Timon Baryshnikov
» Timon Baryshnikov
» Oleg Baryshnikov
» Starszy pan Baryshnikov
» „Nieprzyzwoite” to częstokroć tylko synonim „Niezwykłego” '96 [A. Karamazova x T. Baryshnikov]


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: