IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Bartek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Łukasz Świerszczewski

Wow.

Moskwa, Rosja

¾

28 lat

przeciętny

nauczyciel botaniki magicznej
Bartek Empty

PisanieBartek   Bartek EmptyNie Kwi 24 2016, 13:28
Bartek

Bartek jest już bardzo stary, ale nadal potrafi doręczyć listy. Można na nim polegać.
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Bartek W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Bartek Empty

PisanieRe: Bartek   Bartek EmptyCzw Maj 12 2016, 14:18
Szanowny Panie Świerczewski,

mam szczerą i głęboką nadzieję, że pożytkuje Pan pożyczone środki w sposób jak najlepszy, niczego sobie nie odmawiając ani nie żałując. Domyślam się też, że zdaje Pan sobie sprawę z tego, że niebawem się skończą, a tym samym zbliży się termin zwrotu. W związku z tym zaproponować Panu chciałam kolejną pożyczkę, na tych samych zasadach co poprzednia. Zwrotu nie oczekuję od razu, wszak to Pańska wygoda ma być w rozliczeniu. Wystarczy mi kolejna przysługa. Okres spłacania długu wydłuży się wówczas a Pan nie będzie musiał martwić się tym, co nadchodzi. Po co sobie głowę tym teraz zawracać, kiedy rok szkolny się zaczął i myśli ma pan zaprzątnięte uczniami oraz lekcjami?
Wierzę, że Pan przemyśli moją ofertę i na nią przystanie przyzwyczajony wieść życie w dotychczasowych warunkach. Drzwi mojego gabinetu stoją dla Pana otworem.
S. Aristova



Powrót do góry Go down
Lida Aristova

Bartek Tumblr_l0bhw9d2Z31qa6p4po1_1280

Petersburg, Rosja

błękitna

36 lat

bogaty

nadzorca w Koldovstoretz
Bartek Empty

PisanieRe: Bartek   Bartek EmptySro Maj 18 2016, 20:43
Szanowny Panie Profesorze

Zwracam się z uprzejmą prośbą wyznaczenia dogodnej daty w celu ustalenia planu ministerialnych wizytacji Pana zajęć.
Zobligowana jestem również prosić o spotkanie w celu kontroli programu nauczania botaniki na najbliższy rok szkolny.

Z poważaniem
Lida Grigorevna Aristova
Z ramienia Ministerstwa Magii, nazdorca Akademii Koldovstoretz
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Bartek W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Bartek Empty

PisanieRe: Bartek   Bartek EmptyCzw Maj 26 2016, 13:11
Szanowny Panie Świerczewski,

niezwykle cieszy mnie informacja o dobrze zainwestowanych pieniądzach. Umowę już sporządziłam, wszystko przebiegnie na takich samych zasadach co poprzednia.
Zapraszam Pana w sobotę, w godzinach popołudniowych. Przy okazji poradzi mi pan przy wyborze szampana na przyjęcie.

S. Aristova

Powrót do góry Go down
Mikhail Lavrinenko

Bartek E2fB5Be9koix

Petersburg, Rosja

¾

35 lat

bogaty

uzdrowiciel szkolny
Bartek Empty

PisanieRe: Bartek   Bartek EmptyNie Cze 05 2016, 22:30
Lukasz,

Co byś powiedział, żeby w tych Twoich szklarniach przesadzić mandragory? Jak tam byłem ostatnio, to wyglądały bardzo marnie. Może to tylko kryzys wieku średniego je dopadł, ale jak się zdecydujesz, daj znać, zawsze lubiłem się z nimi użerać.
Aha, i coś Ci nadżarło macierzanki na tylnych stołach, za paprociami.
Dzięki za podrzucenie mi cykorii ostatnio


Mikhail
Powrót do góry Go down
Bartek Empty

PisanieRe: Bartek   Bartek Empty
Powrót do góry Go down
 
Bartek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: