IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Zorka.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Zorana Karamazova

Zorka. 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Zorka. Empty

PisanieZorka.   Zorka. EmptyNie Sie 21 2016, 22:51
ZORANA KARAMAZOVA

Ponieważ niewiele osób ją lubi, czas wolny spędza na nauce. Ma się za bardzo poważną i wyniosłą, ale to nie tak, że traktuje innych z niechęcią - po prostu z dystansem. Po bliższym poznaniu okazuje się być kimś głodnym nowych, mocnych wrażeń, co czyni ją raczej dobrym towarzyszem wszelkich eskapad i rozrywek. Jej ogromną wadą jest duma. O ile teraz, gdy wydoroślała, stara się utrzymywać ze wszystkimi względnie neutralne relacje, o tyle kiedyś nie przeszkadzało jej posiadać wrogów, była arogancka, opryskliwa i agresywna. Aktualnie stara się zachowywać dojrzale i z głową, ale biada temu, kto wytrąci ją z równowagi.

zapraszam gorąco <3

ILONA ELZNEROWICZ
Pamiętam, jak razem słuchałyśmy szumu traw i wypatrywałyśmy dziwów w rusałczym jeziorze. Jak spacerowałyśmy między drzewami i ganiałyśmy się ze śmiechem. I pamiętam, jak pierwszy raz zwróciłam uwagę na twoje nazwisko, pochodzenie. Nagle zaczęłam widzieć cię w innym świetle. Odsunęłam się. Zaskakiwała mnie twoja naiwność i zaborczość. Denerwowało mnie, że nie rozumiesz. Powiew lata i zapach słońca zmienił się w obojętny chłód.

MARGARITA DOLOHOVA
Życie potraktowało cię zbyt niesprawiedliwie. W podobny sposób patrzysz na świat, podchodzisz do życia dość gorzko i nieufnie. Rozumiem to. Uważam, że masz wielki dar i lubię twoją nienachalną obecność. Mogę odpocząć, jednocześnie nie będąc samotną.


ARSENE KURAGIN
Znamy się od dawna. Gdybym miała wskazać swoją bratnią duszę, niewątpliwe tobie przypadłaby ta rola. Czasem wydaje mi się, że jesteśmy odbiciami w zwierciadle; z drugiej zaś strony nie cierpię, gdy mamy różnicę zdań - starcie dwóch silnych charakterów zawsze jest trudne. Wzbudzasz we mnie niewątpliwie silne, ale i ambiwalentne uczucia. Jednego dnia zastanawiam się, czy przypadkiem nie kocham cię całym sercem, a drugiego jestem pewna, że cię nienawidzę. Trwamy więc w tym dziwnym impasie, którego żadne nie ma odwagi przełamać.

ANTON VALERIEV
Za kogo ty się w ogóle uważasz? Nieustannie do czegoś się przyczepiasz i wykorzystujesz to, że jesteś kapitanem Zmor, żeby tylko się na mnie wyżyć! Powinieneś być wdzięczny, że masz najlepszą szukającą w drużynie. Powinieneś wręcz dziękować mi na klęczkach! Zamiast tego zawsze znajdziesz jakąś głupotę, którą mi wytkniesz. W dodatku jesteś młodszy, a ja nie przyjmuję sugestii od nikogo, póki nie uznam jego wyższości, co na każdym kroku chłodno ci przypominam. Nie pozostaję dłużna, gdy zwracasz mi uwagę, muszę zaznaczać swoją niezależność, ale nigdy wprost nie prowokuję otwartej kłótni. To złe dla drużyny, a ja zamierzam wygrywać za wszelką cenę.



Ostatnio zmieniony przez Zorana Karamazova dnia Sob Sie 27 2016, 16:57, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Ilona Elznerowicz

Zorka. Tumblr_oavzyazQ6p1tegh73o3_400

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

przeciętny

Werniks
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 11:17
Zorka i Ilona są na tym samym roku, więc może coś wymyślimy? Albo rudzielec i Zorana się niezbyt lubią, biorąc pod uwagę ich odmienne nastawienie do świata, poza tym mogły też mieć jakiś incydent w przeszłości - kłótnię przy pierwszym spotkaniu, albo kiedyś mogły mieć też jakieś ciepłe relacje, ale coś się stało, przez co teraz siebie unikają albo są w stosunku do siebie wrogie - albo też mogłyby razem szukać przygód, bo obie są głodne wrażeń, a taki duet z pewnością umiałby narozrabiać w szkole. :D
Powrót do góry Go down
Margarita Dolohova

Zorka. Tumblr_nnoelxBKLf1tq06fao1_500

Petersburg, Rosja

błękitna

cień

18 lat

IX klasa

przeciętny
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 16:11
Jest i ona, nareszcie porządna Karamazova, z Ritą powinny się lubić, chociaż Rita jest wyrzutek i w domu jej nie chcą. Ale ma krew i ma nazwisko, a bogatej z domu Zorce nie powinno zależeć szczególnie na braku pieniędzy.
Może dla odmiany coś zwyczajnego, zwyczajne koleżeństwo, wspólne knucie i spożywanie posiłków, czasami.
Powrót do góry Go down
Zorana Karamazova

Zorka. 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 19:43
Ilonko, mam taką propozycję - co ty na to, że jako mniejsze dziewczynki spędzały ze sobą trochę czasu, włócząc się po terenach zielonych wokół Akademii i chodząc na pełne przygód eskapady. Gdy zaś Zora zrobiła się trochę starsza, zaczęła zwracać uwagę na pochodzenie i towarzystwo, w jakim się obraca, więc ni z tego ni z owego nie chciała już tyle czasu spędzać z Elznerowicz, a ona - no właśnie - co ona na to? :D

Hmm, właściwie to mają chyba dość podobne podejście do świata, więc czemu nie? Dodatkowo Zorana mogłaby uważać, że Rita nie zasługuje na taki los (jeśli jest to wiedza powszechna, że jest wyrzutkiem) - że jednak jest przecież ze świetnej rodziny. A jak nikt o tym nie wie, to zero problemu - bo cóż jest bardziej naturalne niż trzymające się razem Dolohova z Karamazovą?
Powrót do góry Go down
Ilona Elznerowicz

Zorka. Tumblr_oavzyazQ6p1tegh73o3_400

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

przeciętny

Werniks
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 20:00
Świetny pomysł. :') Ilona mogłaby na początku nie rozumieć, dlaczego Zorka ją odrzuca i próbować wrócić do dawnej relacji, ale z biegiem czasu zrozumiałaby, że chodzi o jej pochodzenie i jako osoba dumna postanowiłaby unikać Zorany, a w razie konfrontacji zachowywać się dość chłodno względem Karamazovej, a nawet trochę wrogo. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Zorana Karamazova

Zorka. 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 20:04
Idealnie! <3
Powrót do góry Go down
Margarita Dolohova

Zorka. Tumblr_nnoelxBKLf1tq06fao1_500

Petersburg, Rosja

błękitna

cień

18 lat

IX klasa

przeciętny
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 21:17
Powiedzmy, że jest to wiedza na tyle powszechna, by Zorka ją posiadała. To piknie, pokolegują się Zorka. 24273629
Powrót do góry Go down
Tündér Szentgyörgyi

Zorka. Tumblr_nfrfx0zf7k1raievko1_500

Sankt Petersburg, Rosja

czysta

medium

17 lat

VIII klasa

przeciętny

Alruana
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 21:21
cześć, ja słabo wymyślam, lepiej rozgrywam, chyba, że chodziłoby Ci coś po głowie
Powrót do góry Go down
Elijah Sorokin

cześć

Irkuck, Rosja

błękitna

17

VIII klasa

bogaty

książę
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 21:22
Ładna jesteś Zorka. 1265715801
Powrót do góry Go down
Zorana Karamazova

Zorka. 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyPon Sie 22 2016, 22:08
Tunder, to możemy coś zagrać. Bo ja - przyznaję się bez bicia - zupełnie nie wiem, jak te dwie połączyć!


Elijah, ty też niczego sobie :>
kojarzymy się z bankiecików dla sztywniaków?
Powrót do góry Go down
Alisa Karamazova

Trust is like a paper. Once it is crumpled it can not be perfect... again.

Kazań, Rosja

błękitna

17 lat

VIII klasa

bogaty

Komitet Dyscyplinarny, Odrodzenie, Werniks
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyCzw Paź 20 2016, 20:04
Kuzyneczko.
Powrót do góry Go down
Elijah Sorokin

cześć

Irkuck, Rosja

błękitna

17

VIII klasa

bogaty

książę
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. EmptyCzw Paź 20 2016, 22:35
Oczywiście Cool Pewnie się już przekonałaś jak doskonałym banserem jestem, szczególnie w parze Cool
Powrót do góry Go down
Zorka. Empty

PisanieRe: Zorka.   Zorka. Empty
Powrót do góry Go down
 
Zorka.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: