IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Poszukiwania postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Mistrz Gry

Poszukiwania postaci 1ERq90H
Poszukiwania postaci Empty

PisaniePoszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyCzw Mar 31 2016, 23:44
Poszukiwania postaci

Temat przeznaczony do poszukiwań wszelkich koligacji, relacji czy powiązań między postaciami. Zachęcamy serdecznie do zaglądania tu i odzywania się do graczy poszukujących pragnień swojej duszy, gdyż, jak wiadomo, wspólne granie jest najlepsze, a bez siebie nawzajem nie zbudujemy tak ciekawych i zawiłych historii. Niezależnie od tego, kogo szukasz, to miejsce właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznawania się z kompendium wiedzy o świecie, w którym gramy, gdyż można z niego wysnuć wiele ciekawych pomysłów, mogących zachęcić potencjalnego gracza. By zgłosić swoje poszukiwania, należy opublikować post zawierający najbardziej istotne punkty:

Kod:
<center><div class="glownyopis"><center><div class="glownytytul">Tytuł ogłoszenia</div></center>
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec, porttitor eget lacus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse aliquet iaculis enim vel facilisis. Aenean lacus libero, porta eget lacinia nec.

[center]STATUS: [color=#338024]AKTUALNE[/color] lub [color=#B31919]NIEAKTUALNE[/color][/center]
</div> </center>


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Nie Lip 17 2016, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Timon Baryshnikov

Poszukiwania postaci Tumblr_o656rpUDJm1tfhh9po1_250

Archangielsk, Rosja

brudna

18 lat

IX klasa

przeciętny

Panacea, Świtezianka
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyWto Lip 19 2016, 16:46
Poszukiwania postaci Giphy
POSZUKUJĘ KUZYNOSTWA / CIOTKI / DZIADKÓW I BABĆ i ładnych dziewcząt.

Obecnie poszukuję wszystkich tych, wymienionych u góry. Dowolność w kreowaniu wszystkich poza jedną ciotką, Sławą która cierpi na nerwicę, ma wyciętą macicę, a do tego wszystkiego jest starą panną z psem. Kto by nie chciał nią być? No ja nie wiem.

Baryshnikovie są brudnokrwiści, a na domiar wszystkiego przeciętnie majętni. Reszta rodziny może być mimo wszystko różnego stanu.

PODANIA PROSZĘ WYSŁAĆ NA PW!

AKTUALNE
( aktualizowane 21.11.2016 )


Ostatnio zmieniony przez Timon Baryshnikov dnia Pon Lis 21 2016, 19:35, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Gita Gorki

Poszukiwania postaci Tumblr_o3uh2ucOxB1rbud4zo1_500

Petersburg, Rosja

nieznana

20 lat

biedny
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyCzw Lip 28 2016, 14:26
WSPÓŁLOKATOR/KA POSZUKIWANY/A

Gita dopiero co skończyła szkołę i tak się składa, że z jej obecnym zatrudnieniem ciężko o wynajmowanie czegoś samemu. Chodźcie, będzie fajnie, będą kwasy o to, kto niedokładnie pomył gary i wesołe zaleganie z czynszem. Nielegalne interesy też zawsze w cenie.

Oprócz tego szukam KOLEGÓW I KOLEŻANKI ZE SZKOLNEJ ŁAWY, biorę uczniów jak leci, bo dopiero hm, cztery czy pięć miesięcy po skończeniu szkoły, więc wszystkich smarków Gita zna na pewno.

Oraz! Uwaga.
RODZINY, U KTÓREJ MARGITA SŁUŻYŁA OD DZIECKA
Vsechno opisane w karcie, ale jeśli ktoś ma pytania to śmiało na PW. Gita była też przypisana do panienki, u której robiła za podnóżek, jeśli się jakaś rodowita chętna znajdzie to proszę bardzo.

WAŻNE! Piszę brzydkie ogłoszenia, ale ładne posty.
Powrót do góry Go down
Ilona Elznerowicz

Poszukiwania postaci Tumblr_oavzyazQ6p1tegh73o3_400

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

przeciętny

Werniks
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyWto Sie 23 2016, 11:15
POSZUKIWANE KOLEŻANKI Z DORMITORIUM

Ilonka i Bogna szukają koleżanek z dormitorium!

Są wolne dwa miejsca. Szukamy kogoś, kto zechce z nami drzeć koty lub wręcz przeciwnie, robić różne zabawne rzeczy, dostawać przypały za zakłócanie ciszy nocnej, bić się poduszkami lub pięściami, ogólnie: kogoś, kto zechce, by w tej sypialni dziewczyn się działo!

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Adam Wroński

Poszukiwania postaci Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyPią Wrz 02 2016, 11:41
Ekspansja rodziny Wrońskich

Poszukiwania postaci Tumblr_nvyneoDHb21rnh7cyo1_500
W karcie figuruje, że Adam ma czworo rodzeństwa, z czego dwoje starszych i dwoje młodszych Wrońskich. Najmłodszy Dionizy jako że ma dwa i pół roku odpada (no, chyba że kogoś by nosiło na niekonwencjonalne rozwiązanie, to proszę bardzo), ale gdyby ktoś chciał się wcielić w:
* Niedamira - najstarszego, bezpośredniego dziedzica, który zostanie różdżkarzem, jak nakazuje rodzinna tradycja (reszta jest absolutnie dowolna)
* Dobrawę - drugą w kolejności wspaniałą pannicę miłującą wszystko, co estetycznie zadowalające
* trzecie nienazwane Wrońskie dziecko - bramka dla tych co lubią "róbta co chceta"

to byłoby przesłodko. Adaś będzie wam gotował, więc gra warta świeczki!
A z tymi imionami, jakby mocno nie pasowały możemy zrobić szacher-macher i zrobić z nich drugie imiona, tak tylko dla picu.

Uwaga, wolny jeszcze tylko Niedamir Poszukiwania postaci 24273629

Zapraszam

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Zorana Karamazova

Poszukiwania postaci 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyWto Wrz 06 2016, 03:29
KARAMAZOVÓW

Przede wszystkim tych z głównej linii, czyli najbliższego rodzeństwa Zorki! Rodzeństwa Zora ma przynajmniej trójkę, a ponieważ nie zawierałam w karcie absolutnie żadnych informacji na ich temat - pełna dowolność. Wszystkich kuzynów i kuzynki również przyjmę z otwartymi ramionami i zapraszam do mnie na pw <3

Najważniejsze jest to, że ojczulek - Mefodyi ma 58 lat, a matka Zorany, Kuragina i rusałka, zmarła gdy dziewczyna miała jakieś dwanaście, trzynaście lat. Małżeństwo to było jakąś tam próbą ocieplenia stosunków na linii Karamazov - Kuragin, być może zaaranżowane, ale nie było to jakieś widoczne, przynajmniej na przestrzeni dzieciństwa Zory. Niedługo potem tatko znalazł sobie żonkę z Dolohovów, która też jest jeszcze całkiem nieokreśloną postacią.

Także mnóstwo możliwości, polecam!

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Krystyna Kania

Poszukiwania postaci Tumblr_o6xabmIgGn1tp9jljo1_500

Litwa, Łotwa, Mandaryna, Polska, Kryśka z Szczebrzeszyna.

półkrwi

18

IX klasa

ubogi

Panacea, rozgrywająca w Bełtach
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyCzw Wrz 08 2016, 11:54
KANIE

Drodzy uczniowie, na pewno kojarzycie bandę Polaków, piątkę rodzeństwa, którzy razem są zbyt głośni, by się do nich zbliżać i zdecydowanie za bardzo względem siebie złośliwi jak na rodzinkę.
przedstawiam....
KANIE ZE SZCZEBRZESZYNA
Marlena, Błażej, Krystyna, Przemysław i Andżelika. Z takimi imionami to nic, tylko tworzyć! W karcie nie określałam wieków rodzeństwa Krychy, ale Kryśka ma lat 18, siłą rzeczy dwójka pierwszych będzie starsza, a dwa następne frajerki młodsze.

PS. Jeśli komuś te piękne, tradycyjne, polskie imiona bardzo nie pasują, to możemy zrobić myk, zależało mi jednak, żeby wszystkie brzmiały twardo i... no wiecie, osiedlowo. Bo Kanie to ekipa z typowego, polskiego osiedla. Cho na trzepak!
STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Yelizaveta Sokolova

Poszukiwania postaci 6FnTt8a

Petersburg, Rosja

czysta

rusałka

20 lat

przeciętny

kelnerka
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyPon Wrz 12 2016, 12:03
Były prawie mąż

Poszukiwany jest ktoś na rolę byłego narzeczonego Yelizavety, któremu uciekła sprzed ołtarza. Jedynymi warunkami przy kandydatach na tę rolę byłby fakt, że powinien być to ktoś porządny i poukładany, kto dałby radę zająć się rodziną i chcieć w przyszłości dzieci oraz ktoś czystej krwi. Jeśli miałby być starszy od Yeli (ma dwadzieścia lat) to niewiele: do pięciu, sześciu lat maksymalnie.

Mile widziane są również wszelkie inne powiązania. Znajomi ze szkolnej ławki, stali bywalcy restauracji, w której kelneruje Yelizaveta, a nawet rodzice. Jej matka jest rusałką, z domu Chekhova, która za wszelką cenę stara się zadowolić niezbyt ciepłego i wylewnego męża, Igora Sokolov.

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Shoshana Aristova

Poszukiwania postaci W7gAR9h

Sankt Petersburg, Rosja

błękitna

medium

26 lat

bogaty

stażystka w Hotynce
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyNie Wrz 18 2016, 16:50
[/color]
Szukam

Tatiany Kuryakin. W skrócie - przed laty związana była ze Skandarem Lazarevem, ale ten z woli rodziców musiał wyjść za Julię Aristovą, więc słodka para się rozstała. Na weselu Tatiana otruła pannę młodą, przez co Lazarev w rekordowym czasie został wdowcem. Uciekła, sprawa z czasem rozeszła się po kościach (więcej informacji w Karcie postaci). Teraz Tatiana uczy w akademii (to w sumie można zmienić pewnie), a ze Skandarem po latach spotkała się na kołowiankach.
Myślę, że można się trochę oprzeć na karcie postaci poprzedniej Tatiany. Wygląd obojętny; dobrze by było jednak, gdyby postać była blondynką (ze względu na to, że było to wspominane kilka razy w le fabuła).

✚ Ostatnia z sióstr Aristov. Jest trochę starsza od Zuzanny i nieco młodsza od Ariny. Tutaj są nasze karty postaci: Tamara, Lida, Zuzanna, Arina, Olga.
Charakter i wygląd obojętne, choć dobrze będzie, jeśli postać będzie miała czarne włosy. Wszystkie siostry to wrony.

STATUS: NIEAKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Shoshana Aristova dnia Pon Paź 24 2016, 00:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dobrawa Wrońska

Poszukiwania postaci Tumblr_nwq8dy1lE11rocrnwo2_500

Kaliningrad, Rosja

błękitna

21 lat

bogaty

stylistka
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyCzw Wrz 29 2016, 23:02
Zdesperowana Wrońska szuka męskiego mężczyzny z nazwiskiem

Poszukiwania postaci Tumblr_inline_o1fl3sDY731rifr4k_500

Dobrawa może sobie różne rzeczy myśleć i czuć, ale jedno jest pewne: nikt o Dobrasi Wrońskiej, jedynej wyroczni stylu, plotkował nie będzie. Nie będą mówić na salonach, że jest starą panną (w końcu już 21 lat za nią, zegar biologiczny tyka, zmarszczki się jej zaraz pojawią, menopauza za rogiem, pędzić trzeba do salonu sukien ślubnych, bo jeszcze do pogrzebu się nie wyrobi) i najlepiej to niech se już kotka kupi, o nie, nie, nie!

Dlatego panna Wrońska szuka kota manekina do wariacji modowych narzeczonego i to zaraz, już, natychmiast! Jedynymi warunkami są: krew błękitna i wiek od 19 do 35 lat. Może to być postać już stworzona, może być dopiero w fazie rozmyślań, byleby była. Dobrawa nie jest wybredna i bardzo nie lubi, gdy się o niej plotkuje, więc to musi być narzeczony instant. Mogą się kochać, mogą się nienawidzić, mogą uważać ten związek za powinność, mogą być przyjaciółmi - do wyboru, do koloru, im relacja barwniejsza, tym lepsza. Jest też taki event, że Dobrawa jest zakochana w kimś innym, ale... w kobiecie. Mamy na to pewien plan, którym możemy się podzielić przy zgłoszeniu (chyba, że wolisz niespodzianki), więc możesz mi wierzyć, że będzie naprawdę ciekawie i z pewnością to małżeństwo wpłynie na nasze postacie dość mocno.

Dobrasia oferuje w zamian siebie (a to już argument miażdżący, spójrzcie tylko na to, jak pięknie dobiera do siebie tkaniny, jaka jest śliczna, jak cudownie myśli o tym, ile może być wokół zarazków, no czego chcieć więcej) oraz romantyczną dezynfekcję mieszkania, a więc warto. Brać, póki jest co!

Poszukiwania postaci Im-hopeless-and-awkward-and-desperate-for-love_846

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Elijah Sorokin

cześć

Irkuck, Rosja

błękitna

17

VIII klasa

bogaty

książę
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyNie Paź 23 2016, 22:19
Dziewczęcia szukam

Poszukiwania postaci E01a2d690a6b674b4dd797f0ba90427d

Takiego co wniesie w życie małego księcia nieco romantyzmu i uczucia. Nie szukam nowej postaci, przeciwko nowym też nic nie mam - wiem tylko, że znacznie ciężej będzie zbudować budującą serce relację z dziewczęciem krwi brudniejszej, bo to nie jest typ szekspirowskiego Romeo. Nie mówię definitywnego nie, jeśli historia będzie ciekawa, a chemia mocno widoczna, warto spróbować - docelowo jednak celuję w szlachcianki bądź czysto-krwiste dziewczęta z dobrych rodzin.

Elijah jest jaki jest - i nie obiecuje, że dzięki owej dziewczynie zmieni się diametralnie w chodzący ideał, sypiący z rękawa romantycznymi gestami. Ale potrzeba mu trochę dojrzeć, myślę, że relacja, której się nie spodziewa w całym swoim życiowym sceptycyzmie, bardzo mu w tym pomoże.

Czy to on ugania się za nią, ona za nim, czy może solennie się w tym momencie nie znoszą - do dogadania. Z mojej strony wielka otwartość na wszystkie pomysły, ale i trochę mam własnych, więc możemy wspólnie ustalić punkt wyjścia.

Mam tylko jeden warunek - przed podjęciem ostatecznej decyzji, chcę przynajmniej raz zagrać. Postacie żyją swoim życiem, nic na siłę, z takiego wychodzę założenia.

W każdym razie - polecam się!
Poszukiwania postaci 0dc05b825454049c83716ff86f6e6117
STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Ernö Onegin

Moskwa, Rosja

błękitna

25

majętny

Hokeista
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptySro Lis 09 2016, 22:29
Typ i tak był stary.


To było gruzińskie lato, trzy lata temu. Spotkaliśmy się wtedy w jednym z sezonowych, wakacyjnych barów i nie byłoby w tej sytuacji nic zaskakującego, ot dwójka młodych ludzi, gdyby nie towarzyszył nam lekko posiwiały już jegomość w średnim wieku, starający się wyluzować, jakby robił to po raz pierwszy w życiu. Od słowa do słowa, od kielicha do kielicha wyznał, że nie kochał nigdy żony, za to od młodości pałał uczuciem do brata swojej małżonki. I postanowił od niej odejść, kiedy parę miesięcy temu okazało się, że brat odwzajemnia jego uczucia.
"Historia jak z bajki, powiecie". Potakiwaliśmy, gratulacje składając już w wynajmowanym przez mężczyznę wakacyjnym domku, na stół rzucając saszetki z magicznymi specyfikami.
"Wy młodzi to się potraficie bawić."
Potrafiliśmy, ale typ nadążał za nami całkiem nieźle. Wyznał nam, że wypłacił cały majątek, jaki uzbierali z żoną za życia, niemały zresztą i odszedł od niej, żeby z bratem żony rozpocząć nowe życie.
"Akurat ma tu się zjawić za trzy dni, moglibyśmy, no wiecie, znowu urządzić imprezkę."
Moglibyśmy, ale tego nie zrobiliśmy, bo typ w pewnym momencie padł jak długi na ziemię i już się nie podniósł. Biało-złoty proszek najwyraźniej był zbyt intensywną dawką dla jego ciała i umysłu, dotychczas nieskalanego.
A my? A my zaczęliśmy szukać tego majątku jak popierdoleni, nie przejmując się ani trochę truchłem na środku wynajmowanego domku letniskowego, o mało się przy tym wzajemnie nie zabijając. Dwa dni, tyle nam zajęło, przekrwione gałki, zesztywniałe karki, ale znaleźliśmy to gówno i chociaż mnie nigdy hajsu nie brakowało - nie wiem, jak Tobie - nie mogliśmy odpuścić takiej okazji. Zatarliśmy wszelkie ślady swojej obecności, ale już wychodząc, coś nas tknęło, że nieładnie tak byłoby nie podziękować kolesiowi za ten zacny spadek. Pod osłoną nocy pochowaliśmy go więc w ogrodzie, bez większych ceremonii, jak byśmy zakopywali wypalonego peta, a nie człowieka.
A potem ruszyliśmy w podróż po Bałkanach, bardzo szybko przepierdalając większość hajsu.

STATUS: SPRZEDANE


Złamałaś mi serce. A nie, jednak żebro.


Historia trochę jak każda inna, trochę bardzo nasza, trochę romantyczna, trochę nie, trochę śniadań, kolacji, chodzenia po murku, kąpieli, papierosów i wielu innych bzdet, przecież wiesz. Ale było nam fajnie. Dopóki nie dostałem po mordzie (i żebrach!) od typa, który zjawił się na progu i zastał nas w niedwuznacznej sytuacji. Nie wiedziałem, o chuj chodzi, czy był ci szlachecko przeznaczony, narzeczony mimo woli, kochanek czy cholera wie. Chciałaś go czy nie? Nie wiedziałem. I się już nie dowiedziałem. Nie mam pojęcia, czy za niego wyszłaś, czy nie, nie wiem, na jakim etapie jesteście, a może postawiłaś się rodzinie, może z nim zerwałaś, może koleś sobie za dużo tylko wyobrażał, to chyba już nie ważne.
Mam to w dupie.
A może nie?
Bez powodu by mnie to nie męczyło, choć spędziliśmy ze sobą tylko parę miesięcy.


Cholerne psy, mają nasze nazwiska.


Było nas wielu, choć nie mówiło się o tym, że się znamy, nie przyznawaliśmy się, a nasze powitania były ledwo skinieniem głowy, aby zachować pozory. Mildreda Popova, niby niepozorna bibliotekarka mugolskiego pochodzenia zaszła nam za skórę. Dlaczego? Przecież normalnie, pomimo niechęci do tak brudnej krwi dalibyśmy jej spokój. Gdyby się nie okazało, że była w komitywie z Raskolnikami, próbując owinąć sobie wokół palca jednego z naszych chłopaków. Dziwka skończyła marnie, gdy wszystko wyszło na jaw i podniósł się gwar. W społeczeństwie, w gazetach, na szlacheckich zjazdach, w domach i na ulicach. Jak to szlacheckie dupki mieliśmy wszyscy doskonałe alibi, chociaż jeden pękł, obsrał się w gacie i poleciał na milicję, sprzedając wszystkich po kolei. I tak niczego nam nie udowodnili, ale kości zostały rzucone. A gnojek przepadł jak kamień w wodę i niestety nie możemy się poszczycić znajomością powodu jego zniknięcia. Ale wciąż mamy go na celowniku, nie ma imprezy, podczas której jeden z toastów nie byłby za jego rychły powrót.


STATUS: AKTUALNE


Ostatnio zmieniony przez Ernö Onegin dnia Pią Gru 02 2016, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ludmila Vasilchenko

Stay wild moon child

Petersburg

błękitna

29 lat

zamożny

siewca wiatru
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyWto Lis 15 2016, 19:14
Szukam kłopotów


Były-niedoszły.
Bogu ducha winny panicz, któremu dziesięć lat temu w bardzo niekulturalny sposób odmówiłam swojej ręki. Rówieśnik lub nieco starszy szlachcic z rodu zaprzyjaźnionego/neutralnego dla Vasilchenko. Może być już żonaty i dzieciaty, może być wciąż kawalerem - nie ma to dla mnie wielkiego znaczenia. Nasz relacja powinna być oparta na obustronnej niechęci. Chociaż kto wie? Może nam obojgu zerwanie zaręczyn było na rękę? Jestem otwarta na propozycje, aczkolwiek zastrzegam żadnego romansu się tu nie spodziewam. Mile widziana postać istniejąca.  

STATUS: AKTUALNE

Parter(zy) w zbrodni
Płci dowolnej, najlepiej w dużej ilości. Ktoś zamieszany w mniej legalne interesy magicznego Petersburga lub dopiero raczkujący na tym polu. Chętnie stworzę sobie siatkę kontaktów. Truciciele, przemytnicy, dealerzy i złodzieje - łączmy się! Nie musimy się lubić ani przyjaźnić, chodzi głownie o interesy.  

STATUS: AKTUALNE

Powrót do góry Go down
Arsene Kuragin

Poszukiwania postaci Wv48zmg

Archangielsk, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Odrodzenie
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptySro Lis 16 2016, 23:34
Dynastia Kuragin


Poszukiwania postaci Tumblr_n64k2kG4ny1qb47plo1_500

Pilnie poszukiwany Leonty Kuragin, starszy i zapomniany brat Arsene, któremu wydaje się, że wkrótce obejmie w rodzinę władze, gdy tylko ojciec zejdzie z tego świata. Ma około trzydziestki, w rzeczywistości jest prawowitym dziedzicem Kuraginów, jednak w bliżej nieokreślonych okolicznościach (a przynajmniej oficjalnie) dziesięć lat temu został uznany za zaginionego. Teraz syn marnotrawny niespodziewanie powrócił – ku ogromnemu zdziwieniu całej rodziny. Jaki jest tego powód? To już do ustalenia. Ale czy ten mężczyzna, który teraz stanął w drzwiach ich rodowej posiadłości, to na pewno prawdziwy Leonty? Mam tutaj kilka pomysłów, dlatego też jeżeli ktoś by się zdecydował to opowiem o nich przez prywatną wiadomość.

Jeżeli ktoś by szukał nieco dalszej rodziny, lecz wciąż jakiegoś punktu zaczepienia – Arsene ma także macochę Varvarę, która na pewno ma jakieś dzieci. W tym przypadku nie mam już żadnych wymagań, byleby byli krwi błękitnej.

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Gintarė Paulauskaitė

Poszukiwania postaci Tumblr_nc77wh0yOI1sfnkefo1_250

Wilno, Litwa

¾

18

IX klasa

biedny

Czarcie Włócznie, Świtezianka, rozgrywająca w Bełtach
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyPon Lis 21 2016, 18:26
Ta durna blondynka z jakiejś dynastii...


Poszukiwania postaci 5jtzyr
Cytat :
List niestety dostał się w łapska tej durnej blondynki z jakiejś dynastii, która uznała, że wspaniałym sposobem jest rozpowiedzenie tej informacji wszystkim naokoło.

Blondynka (preferowanie klasa IX) dostała w łapska list od ciotki Gintare, z którego dowiedziała się, że rudzielec jest sierotą i rozpowiedziała to wszystkim dookoła. Gintare nienawidzi jej całym sercem. Nienawiść rozciąga się na jej najbliższy krąg przyjaciół, już od czwartej klasy. Dramy, próby bijatyki, ogólna nienawiść. Postać może być już istniejąca, albo ktoś zupełnie nowy. Księżniczki, zapraszam!

STATUS: NIEAKTUALNE


Ten typ


Poszukiwania postaci Tumblr_n6j5l6GvSN1twyshko1_400

Cytat :
Tak samo irytowała ją ta blondynka, jej koleżaneczki i koledzy. Jednemu z nich kiedyś rozkwasiła nos, chyba w czwartej klasie, gdy próbował zajrzeć jej pod spódnicę. Okropnie nie lubiła tego typa.

Który hultaj kiedyś chciał zadrzeć z Gintarė? Śmieszki śmieszkami, ale spotkanie pięści rudzielca z jego nosem było pewnie mocno nieprzyjemne, ale czy czas nie leczy ran? Tutaj jest możliwość relacji otwartej - czy w młodym hultaju zaszła przemiana i postanowił stać się chociaż częściowo stronnikiem Gintarė? Albo może gnoją się do tego momentu, sycząc ostrzegawczo, gdy tylko się widzą? W końcu ten wybuch z kociołka i nagła zmiana koloru włosów nie były przypadkowe...

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Sasha Aristov

Moskwa, Rosja

błękitna

19 lat

IX klasa

majętny

syn swego ojca... nie musi być nic więcej
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci EmptyWto Gru 13 2016, 20:05
Bądź mym zakazanym owocem

Poszukiwania postaci Giphy
Młody Aleksander ma narzeczoną, aczkolwiek chce mu dodać małą dramę. Zakazane i ukrywane zauroczenie do jakiegoś chłopaka. Może przerodzić się to w romans, ale równie dobrze w przyjaźń, czy też zerwanie kontaktów, bo jednak pokocha swoją narzeczoną. Wszystko zależy jak się będzie nam grało i co przyniesie nam fabuła. Moje jedyne wymaganie to to, by był to facet. Wiek jest mi całkowicie obojętny, bowiem nie będzie mi przeszkadzał dużo starszy od Sashy facet, czy też młodszy. Resztę do ustalenia na PW. Na zachętę śliczny uśmiech Andysia. Tak będzie się do Ciebie uśmiechał jeśli zauroczysz się w nim!

STATUS: AKTUALNE
Powrót do góry Go down
Poszukiwania postaci Empty

PisanieRe: Poszukiwania postaci   Poszukiwania postaci Empty
Powrót do góry Go down
 
Poszukiwania postaci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór karty postaci


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: