IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Zjedz mnie.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Adam Wroński

Zjedz mnie. Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Zjedz mnie. Empty

PisanieZjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 11:35
Adam Wroński

No dobrze, jak wiadomo, Adasiowi potrzebne jest wszystko. Żeby ktoś jadł jego jedzenie, to przede wszystkim. Ponadto punkty bonusowe za znalezienie kogoś, komu mógłby przekazać tajniki dobrego wychowania.
Po ciastku za każdą pospolitą znajomość, za korki z alchemii, co tam chcecie.
Biorę wszystko.

Yuri Aristov
Kuzyn z tej dziwnej strony rodziny, choć akurat w jego przypadku ta dziwność jest całkowicie znośna. Objawia się jedynie tym, że nudzi go, kiedy Adam od godziny mówi o jedzeniu. Jedzenie nikogo nie powinno nudzić. Ale i tak jest w porządku.

Zorana Karamazova
Najpiękniejsza w klasie, bez dwóch zdań. Tylko dlaczego, dlaczego, ach, przez cały ten czas tak bezlitośnie wyśmiewała Adasia, tak gotowego, by ją wielbić pod niebiosy? Szczęśliwie od czasów jego metamorfozy rozmawiają częściej i znacznie przyjemniej.


Dobrawa Wrońska
Ulubiona, ukochana siostra; wielka dama, autorytet w sprawach stylu, najwierniejsza pomoc w doborze i klasyfikowaniu restauracji i dań. Adaś kocha ją nad życie i wszystko to, co innych w niej irytuje, on ignoruje od zawsze i tylko uważa, że to właśnie te cechy czynią ją tak perfekcyjną Brasią.

Lutogniew Wroński
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Elodie Osyena
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Łaurysz Tarsiuk
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


TÜNDÉR SZENTGYÖRGYI
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Arsene Kuragin
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.



Ostatnio zmieniony przez Adam Wroński dnia Czw Paź 20 2016, 20:59, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Yuri Aristov

Zjedz mnie. 90wtcg

Petersburg, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

majętny

Alruana, Czarcie Włócznie
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 11:53
Ojej, Adaś to taka sympatyczna postać o iście staropolskich korzeniach, że nie mogę Zjedz mnie. 2962416767 Koniecznie musi być jakaś relacja. Zwłaszcza, że Adam jest blisko spokrewniony z Jurkiem. Przez rody Wrońskich i Aristovów.
Ja to widzę tak: lubić, Yuri lubi swojego kuzyna. Pogada z nim, spędzi trochę czasu i tak dalej i dalej. Jak to w rodzinie. Skoro Adam przeczytał wiele książek, to posiada wiedzę z wielu dziedzin. Niech Yuri ma w nich źródło informacji i wiedzy.
Z drugiej strony; Aristov od czasu do czasu będzie chciał odpocząć od paplaniny Adasia o jedzeniu. Kiedy ten zacznie rozpływać się nad pyzami, to Jureczek będzie szukał pretekstu, żeby zostawić kuzyna z jego pyzami. Podobno Adasiowi w niektórych sytuacjach społecznych brakuje taktu i obycia? Jureczek mógłby okazyjnie przywoływać go do porządku i objaśniać, czemu nie wypadało tak powiedzieć albo zrobić. Czyli wtajemniczać go w tajniki dobrego wychowania. Zdarza się mu coś palnąć, zrobić bez wyczucia, ale wciąż ma w nieco więcej wiedzy w kwestiach funkcjonowania relacji międzyludzkich niż kuzyn ;)
Powrót do góry Go down
Tündér Szentgyörgyi

Zjedz mnie. Tumblr_nfrfx0zf7k1raievko1_500

Sankt Petersburg, Rosja

czysta

medium

17 lat

VIII klasa

przeciętny

Alruana
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 13:47
Tündér wsuwa jak odkurzacz na wysokich obrotach, a słodycze najchętniej.
Powrót do góry Go down
Zorana Karamazova

Zjedz mnie. 259vk7n

Samara, Rosja

błękitna

rusałka

18 lat

IX klasa

majętny

uczennica

Czarcie Włócznie, szukająca w Zmorach
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 14:14
Omatko, taki przystojniak! I jeszcze gotuje! Pragnę cię. Zjedz mnie. 868098349
Powrót do góry Go down
Adam Wroński

Zjedz mnie. Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 15:37
Juryś, no dobra. Uprzedzam jednak, że ani ja ani Adam nie rozumiemy jak można nie chcieć ciągle słuchać o jedzeniu, więc jak go zostawi z pyzami to będzie obraza i trzeba będzie mu kupić lawendę do ciasta na przeprosiny. A z tym taktem to w porządku, choć nie są to raczej januszowe zagrywki, raczej: ja wiem, że nie ma tego w zielonym, ale czy jak dopłacę stówkę to się znajdzie. Biorę.

Tündér, ty wiesz i ja wiem, że dla ciebie wszystko. Pierwsze krówki spod Adasia ręki i pierwszy kawałek Sachera będą dla niej i tylko dla niej.
Powrót do góry Go down
Yuri Aristov

Zjedz mnie. 90wtcg

Petersburg, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

majętny

Alruana, Czarcie Włócznie
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 15:49
Ahahaha! Świetnie, to czekam na nasz pierwszy wątek. Będzie ciekawie :)
Powrót do góry Go down
Tündér Szentgyörgyi

Zjedz mnie. Tumblr_nfrfx0zf7k1raievko1_500

Sankt Petersburg, Rosja

czysta

medium

17 lat

VIII klasa

przeciętny

Alruana
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyPią Wrz 02 2016, 16:14
*gif z różą i sercami*
Powrót do góry Go down
Elijah Sorokin

cześć

Irkuck, Rosja

błękitna

17

VIII klasa

bogaty

książę
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. EmptyCzw Paź 20 2016, 23:11
nie jestem przekonany
Powrót do góry Go down
Zjedz mnie. Empty

PisanieRe: Zjedz mnie.   Zjedz mnie. Empty
Powrót do góry Go down
 
Zjedz mnie.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» weź mnie
» dla mnie bomba
» nie mów do mnie teraz
» Be, be, be, kopytka niosą mnie
» Czy mnie wydasz? [Vasilija Maksimović & Beso Sikvdili, kwiecień 1996]


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: