IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Kluska

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Adam Wroński

Kluska Tumblr_inline_n623ljLIbr1sd2i4r

Kaliningrad, Rosja

błękitna

18 lat

IX klasa

bogaty

Panacea, Komitet Dyscyplinarny
Kluska Empty

PisanieKluska   Kluska EmptyPią Wrz 02 2016, 17:58
Kluska
Wspaniały orzeł cesarski o równie wspaniałym imieniu. Stworzenie nad wyraz łase na chrupki wszelkiej maści. Ma też tendencje do poddziobywania wszystkiego, co znajdzie się przypadkowo w pobliżu klatki. Wniosek: orzeł nie znosi miejsc ciasnych. Ale listy dostarcza szybko i bez pomyłek.

Powrót do góry Go down
Dobrawa Wrońska

Kluska Tumblr_nwq8dy1lE11rocrnwo2_500

Kaliningrad, Rosja

błękitna

21 lat

bogaty

stylistka
Kluska Empty

PisanieRe: Kluska   Kluska EmptyCzw Wrz 15 2016, 19:11
Adasiu,
Drogi Ad
Kochany Adasiu,

z wielką przyjemnością pójdę z Tobą do restauracji. Chętnie ją ocenię, a gdyby okazała się zbyt niskich standardów możemy poszukać innej; ostatnio niezwykłą sławą cieszy się Restauracja Literacka, słyszałam, że ich dania są niezwykle smaczne, a wnętrze oświetlone jest bajecznymi, złotymi żyrandolami, sama jednak nie miałam okazji tam jeszcze zawitać. Oczywiście żaden lokal nie zdetronizuje Carskiej, którą upodobałam sobie szczególnie. Służą Pracownicy mają tam świetnie dopasowane uniformy, każda restauracja powinna o to zadbać.
Świetnie Cieszę Dob Czekam Będę o jedenastej, bądź wtedy już wyszykowany i gotów do drogi.

Z miłością,
Brasia

PS Wystosowałam już odpowiedni list do dyrekcji, nie musisz się o nic martwić.
PS1 Wybacz te nieestetyczne skreślenia, ta wiewiórka, o której ci mówiłam, podrapała mi większość kart listownych.
PS2 Kluska pokochała chrupki, którymi nakarmiła ją moja służąca, dołączam Ci ich nazwę, powinna być gdzieś w kopercie.
PS3 Mam nadzieję, że nosisz okulary, które Ci wybrałam. Te okrągłe oprawki sprawiały, że Twoje oczy wyglądały na wyłupiaste.
PS4 Uważaj na siebie, dobrze? Słyszałam, co się dzieje w Akademii. Liczę, że jesteś ostrożny. Mama też się martwi.
PS5 Kocham Cię.
Powrót do góry Go down
 
Kluska
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: