IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Mihai

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Dionisie Eminescu

Mihai Tumblr_occjyyFZ9J1ve6b9bo3_250

Bukareszt, Rumunia

czysta

18 lat

IX klasa

zamożny

Czarcie Włócznie i rozgrywający w Bełtach
Mihai Empty

PisanieMihai   Mihai EmptySro Wrz 07 2016, 20:38
Mihai
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Powrót do góry Go down
Margarita Dolohova

Mihai Tumblr_nnoelxBKLf1tq06fao1_500

Petersburg, Rosja

błękitna

cień

18 lat

IX klasa

przeciętny
Mihai Empty

PisanieRe: Mihai   Mihai EmptyPon Paź 24 2016, 21:31
Miły przyjacielu!

Miałam koszmar okropny. Przyśniło mi się, że jesteś rudy. Nie żeby było Ci brzydko, ale z tymi oczyma wyglądałbyś jak wieczny rekonwalescent.
Gdybym miała dla Ciebie porządną reprodukcję Judyty i Holofernesa, to gdzie byś ją powiesił? Mam zresztą nadzieję, że wyobrażasz sobie, jak potwornie odległy jest maj w kwestii prezentów urodzinowych dla Ciebie? Skonałam już dwukrotnie z chęci sprawienia Ci niespodzianki.
(Wcale nie dostaniesz Judyty i Holofernesa.)
Twoja śliczna praktykantka wydaje się ostatnio jakaś roztrzęsiona, czyżbyś złamał jej serce, czy to kto inny? Wygląda na bardzo łamliwą. Aha, prosiła, by Ci przypomnieć o czymś, co mieliście omówić na Odrodzeniu, ten Wesoły Cmentarz, o którym mi wspominałeś.
Mam już, swoją drogą, kilka wierszyków o Tobie. Nie wiem tylko, co się rymuje z "rynna", a potrzebuję to wiedzieć, żeby dokończyć najnowszy.
Rzecz jasna, te najzgrabniejsze pozwolę Ci przeczytać przed śmiercią, uśmiejesz się.
(Matkę chyba zabiorą.)


Twoja


Rita.
Powrót do góry Go down
 
Mihai
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: