IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Koldovstoretz
Koldovstoretz




 

 Be, be, be, kopytka niosą mnie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Ilona Elznerowicz

Be, be, be, kopytka niosą mnie Tumblr_oavzyazQ6p1tegh73o3_400

Sosnowiec, Polska

półkrwi

18 lat

IX klasa

przeciętny

Werniks
Be, be, be, kopytka niosą mnie Empty

PisanieBe, be, be, kopytka niosą mnie   Be, be, be, kopytka niosą mnie EmptyNie Sie 21 2016, 18:08
Ilona Elznerowicz

Jeżeli zechcesz, podbijemy razem świat z obrazkami z gum Turbo w kieszeniach spodni i „Jak dobrze być barankiem” na ustach. Wystarczy tylko powiedzieć.

Aleks
A jak się pożremy, to Olek, bo wiem, jak ty tego zdrobnienia nie lubisz. Może mnie wkurzasz jak nikt inny, może skaczemy sobie do gardeł, ale skrzywdzić nie dam. W końcu jesteś moim bratem. Mimo tych twoich irytujących min, to cię kocham. Troszkę. Może. No dobra, bardzo, ale nie zmuszaj mnie, bym to powtórzyła.

Bonia
Bonia moja ukochana! Znamy się od dziecka z trzepaków i kocham cię strasznie: jak siostrę i przyjaciółkę. Też mnie czasem wkurzasz, zdarza ci się, czasem ja ciebie. Zagryzamy zęby albo kłócimy się, jednak nasze sprzeczki nie trwają długo, bo ja się nie umiem na ciebie gniewać zupełnie. Zdradzam ci wszystkie swoje sekrety, w ogień bym za tobą skoczyła. Kocham cię, wiesz, Boniu, mówiłam ci to już?


Milan
Razem podbijamy świat, włóczymy się, gramy; nawet jakbym chciała, to nie mogłabym się z tobą nudzić.

Zorka
Za dzieciaka się przyjaźniłyśmy. Dawno to było - i już nie wróci. Jak nie chciałaś się zadawać z kimś, kto nie miał na czole wyryte „błękitnokrwista arystokratka, moje miliony czekają w rodzinnym skarbcu”, to trzeba mi było powiedzieć. Ale nie, lepiej nagle mnie odrzucić, prawda? A przecież było zabawnie, włóczyłyśmy się i przeżywałyśmy przygody, i wiem, że byłyśmy przyjaciółkami, bo kochałam cię jak przyjaciółkę i czułam, że ty też mnie tak kochasz.
No ale czego ja się mogłam spodziewać po Karamazovej?

Andriej
Ślicznie grasz na pianinie, Andriej. Jak ciebie słuchałam pod drzwiami sali artystycznej, to pomyślałam, że, kurczę, masz talent. Fajny z ciebie chłopak, chociaż cichy trochę jesteś, ale to nic, bo mogę mówić za nas oboje, słuchać możesz tylko, jeżeli nie chcesz rozmawiać.




Ostatnio zmieniony przez Ilona Elznerowicz dnia Sro Sie 24 2016, 14:29, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
 
Be, be, be, kopytka niosą mnie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» weź mnie
» Zjedz mnie.
» dla mnie bomba
» nie mów do mnie teraz
» Czy mnie wydasz? [Vasilija Maksimović & Beso Sikvdili, kwiecień 1996]


Skocz do:  
Czarodzieje, którzy przeglądają ten temat:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Napisz nowy tematSkocz do: